Ürünler
Your Cart

Siesta Exclusive

Marka: Siesta Exclusive Model: Air Bar Sandalyesi Koyu gri
Air Bar Sandalyesi Koyu Gri İkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen Air Bar Taburesi, istiflenebilmesi, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.Yeni nesil gaz enjeksiyon yöntem..
3.500,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Air Bar Sandalyesi Kum Gri
Air Bar Sandalyesi  Kum Gri  İkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen Air Bar Taburesi, istiflenebilmesi, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.Yeni nesil gaz enjeksiyon ..
3.500,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Air Bar Sandalyesi Siyah
Air Bar Sandalyesi Siyah İkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen Air Bar Taburesi, istiflenebilmesi, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.Yeni nesil gaz enjeksiyon yöntemiyl..
3.500,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Air Bar Sandalyesi Turuncu
Air Bar Sandalyesi Turuncuİkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen Air Bar Taburesi, istiflenebilmesi, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.Yeni nesil gaz enjeksiyon yöntemiyle ür..
3.500,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Air Kırmızı
Air Bar Sandalyesi Kırmızıİkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen Air Bar Taburesi, istiflenebilmesi, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür. Yeni nesil gaz enjeksiyon yöntemiyle ü..
3.500,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Air Yeşil
Air Bar Sandalyesi Yeşilİkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen Air Bar Taburesi, istiflenebilmesi, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.Yeni nesil gaz enjeksiyon yöntemiyle üret..
3.500,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Air Siesta Bar Sandalyesi
Air Siesta  Bar Sandalyesi Beyaz İkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen Air Bar Taburesi, istiflenebilmesi, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür. Yeni nesil gaz enjeks..
3.500,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Jamaica Beyaz
Jamaica Rattan Bar Sandalyesi BeyazPolipropilen ve cam elyaf karışımdan mamul Jamaica bar taburesi, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumlu olup istiflenebilir. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk solmalarına uzak oluşu ..
2.980,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Jamaica Gri
Siesta  Jamaica Rattan Bar Sandalyesi Gri Polipropilen ve cam elyaf karışımdan mamul Jamaica bar taburesi, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumlu olup istiflenebilir. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk solmal..
2.980,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Jamaica Kahverengi
Jamaica Rattan Bar Sandalyesi Kahverengi Polipropilen ve cam elyaf karışımdan mamul Jamaica bar taburesi, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumlu olup istiflenebilir. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk solmalarına ..
2.950,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Monaco Gri Tekli Koltuk
Siesta Rattan Monaco Tekli Gri KoltukKopolimer ve cam elyaf karışımından mamul Monaco Tekli Gri Rattan Koltuk, demonte, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumludur. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk solmalarına uza..
15.000,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Monaco İkili Kahverengi Koltuk
Siesta Rattan Monaco İkili Kahverengi KoltukKopolimer ve cam elyaf karışımından mamul Monaco Rattan İkili Koltuk Kahverengi, demonte, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumludur. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk solmal..
22.000,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Monaco İkili Koltuk
Siesta Rattan Monaco İkili KoltukKopolimer ve cam elyaf karışımından mamul Monaco İkili Rattan Koltuk, demonte, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumludur. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk solmalarına uzak oluşu ..
22.000,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Monaco İkili Koltuk Beyaz
Siesta Rattan Monaco İkili Koltuk BeyazKopolimer ve cam elyaf karışımından mamul Monaco Rattan İkili Koltuk Beyaz, demonte, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumludur. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk solmalarına..
22.000,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Monaco Kahverengi Tekli Koltuk
Siesta Rattan Monaco Kahverengi Tekli KoltukKopolimer ve cam elyaf karışımından mamul Monaco Tekli Kahverengi Rattan Koltuk, demonte, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumludur. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk s..
15.000,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 146 (10 Sayfa)