Ürünler
Your Cart

Yonca Krom Ayaklı Cafe Sandalyesi

Yonca Krom Ayaklı Cafe Sandalyesi
Müşterilerinizin rahat etmesi biraz da cafeterya alanlarında uyguladığınız tasarımlara ve seçtiğiniz sandalye modellerine bağlıdır. Sizlere en güzel çözümleri sunmaya devam ettiğimiz Sandalye Gurusu farkıyla sunduğumuz modellerini inceleyerek oturma alanlarına şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.
Yonca Krom Ayaklı Cafe Sandalyesi

Yonca Krom Ayaklı Cafe Sandalyesi

Cafeterya, restoran ve diğer alan projelerinde en gelişmiş teknikleri ve en şık mobilya modellerini sizlere sunduğumuz Sandalye Gurusu farkı ile Yonca Krom Ayaklı Cafe Sandalyesi modelini sizlere sunuyoruz.

Ortamlarda daha fazla yere sahip olmak için sandalye ve masalarınızı değiştirmeniz şart. Tabi ki seçim yaparken de buna dikkat etmeniz gerekiyor. Estetik duruşu ve yer kaplamayan özelliği ile kurulan tüm alanlarda daha fazla boş yer bırakan nice sandalye, ahşap görünümü ile şık bir duruş sergilerken beklentilerinizin ötesinde güzellikler sunmaktadır. 

Sandalye Gurusu ile zengin çeşitlere

Tasarım ve mobilya alanında en yeni trendleri takip ederek siz değerli müşterilerimize sunduğumuz firmamızdan temin edebileceğiniz örümcek torna ayaklı cafe sandalye modeli ile beklentilerinizi en üst seviyede karşılayacaksınız. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

En güzel modellerle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam ettiğimiz firmamızda, yeni sezonun en çok tercih edilen ahşap sandalye modelleri ile cafenize renk katıyoruz cafe sandalye renk ve seçeneklerini değerlendirerek kararınızı verebilirsiniz.


  • Ürün: 1
  • Model: Yonca Krom
  • Aynı Gün Teslim: Süper Hızlı Gönderi
  • Nakliye: İstanbul İçi
  • En Güzel: En İyi Fiyat
  • Sandalye Gurusu: 15 Günde Teslim
  • Ürünü Kodu: Fırsat Ürünü
Sandalye Gurusunuda Çok Uygun Fiyat 0
Ürün Görünümleri: 82
1.850,00₺