Ürünler
Your Cart

Ahşap Cafe Sandalyeleri


Ahşap Cafe Sandalyeleri

Ofislerde, evlerde veya kafeterya gibi alanlarda kullanabileceğiniz şık ve dekoratif sandalye modelleri arasında yer alan Ahşap cafe sandalyeleri modelleri, renkleri ve desenleri ile göz kamaştıran seçeneklerden biridir. Ahşap ayaklı sandalyeler arasında en çok tercih edilen modeller, suni deri ve kumaş kullanılarak imal edilmiştir. Şık bir görünüm ve kullanım bakımından oldukça ideal bir seçenek  ile ortama şık bir görünüm kazandıracaksınız.

Sandalye Gurusu ile en uygun fiyatlarla sahip olun

En güzel seçenekleriyle kendinden söz ettiren ve tasarımlarıyla hayranlık uyandıran birçok seçenek ile sizlere sunduğumuz ahşap cafe resotran sandalyeler ile yaşam alanlarınıza en güzel görünümü sunacaksınız.

Marka: Gurusu Model: Eclipse
Eclipse ChairGüneşin parıltısıyla dolu bir günün tadını çıkarırken, doğal bir gölge ve rahat bir oturma deneyimi arıyorsanız, Eclipse Chair tam size göre. Bu özel tasarlanmış sandalye, fonksiyonellik ve estetik arasında mükemmel bir denge sunar, size dış mekanlarda dinlenme ve keyif alma şansı..
11.500,00₺
Marka: Gurusu Model: Abadi
Abadi İç Mekan Cafe SandalyesiCafe sandalyeleri, kafe ve restoran gibi halka açık mekanlarda kullanılan sandalyelerdir. Genellikle dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve şık bir görünüme sahiptir. Cafe sandalyeleri, müşterilerin konforunu ve rahatını sağlamak için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Fa..
5.900,00₺
Marka: Gurusu Model: abakus
Abakus Ahşap Cafe SandalyesiOfislerde, evlerde veya kafeterya gibi alanlarda kullanabileceğiniz şık ve dekoratif sandalye modelleri arasında yer alan Ahşap sallana sandalye modellleri, renkleri ve desenleri ile göz kamaştıran seçeneklerden biridir.Ahşap ayaklı sallanan koltuklar arasında en çok terc..
3.600,00₺
Marka: Gurusu Model: Abana
Abana. İç Mekan Cafe. SandalyesiCafe sandalyeleri, kafe ve restoran gibi halka açık mekanlarda kullanılan sandalyelerdir. Genellikle dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve şık bir görünüme sahiptir. Cafe sandalyeleri, müşterilerin konforunu ve rahatını sağlamak için ergonomik olarak tasarlanmıştır. ..
4.100,00₺
Marka: Gurusu Model: Abanoz
Abanoz İç Mekan Cafe SandalyesiCafe sandalyeleri, kafe ve restoran gibi halka açık mekanlarda kullanılan sandalyelerdir. Genellikle dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve şık bir görünüme sahiptir. Cafe sandalyeleri, müşterilerin konforunu ve rahatını sağlamak için ergonomik olarak tasarlanmıştır. F..
5.400,00₺
Marka: Gurusu Model: Abin Kollu İç Mekan Cafe Sandalyesi
Abin Kollu İç Mekan Cafe SandalyesiYaşam alanlarına yenilik ve değişik görünümler kazandırmak isteyenlere sunduğumuz ahşap restoran sandalye modellerini inceleyerek istediğiniz tarzdan bir model bulabilirsiniz. Sezonun en trend sandalyeleri arasında yer alan Abin Kollu  Ahşap Cafe  Sa..
4.600,00₺
Marka: Gurusu Model: Ahşap Hasır
Ahşap Hasır SandalyeHasır sandalye modelleri, renkleri ve şık tasarımlarıyla kullanılan alanlara hoş bir görünüm sunan Hasır sandalye modelleri, mekanlarınıza farklı değerler katacak şekilde tasarlanmış sandalye seçeneklerinden biridir.Ayrıcalıklı bir mekana sahip olmanın kolaylığını sunduğumuz..
8.100,00₺
Marka: Gurusu Model: Tasso
Ahşap Hazeran SandalyeGittiğimiz her mekanda dikkatimizi çeken ve bizlerde cafe hakkındaki ilk izlenimin oluşmasını sağlayan en önemli öğeler, o cafe içerisinde yer alan masalar, hasır sandalyeler ve hazeran koltuklardır. Masa, sandalye ve koltukların doğru tercih edilmesi ve cafe içe..
4.600,00₺
Marka: Gurusu Model: SGAHSAPKOLLU002
Ahşap Kollu Cafe SandalyesiYeni sezonun en trend sandalye modelleri arasında yer alan ve en çok tercih edilen modellerden biri olan Ahşap Kollu Cafe  Sandalye ile hem şıklığı yakalayabilir hem de rahat oturuşa sahip özellikleri ile müşterilerinizin daha fazla oturmasını sağlayabilirsi..
4.600,00₺
Marka: Gurusu Model: SGAHSAPKOLLU003
Ahşap Kollu Madalyon Sandalye Yeni sezonun en trend sandalye modelleri arasında yer alan ve en çok tercih edilen modellerden biri olan Ahşap Kollu Madalyon Sandalye  ile hem şıklığı yakalayabilir hem de rahat oturuşa sahip özellikleri ile müşterilerinizin daha fazla oturmasını sağlaya..
4.800,00₺
Marka: Gurusu Model: SGAHSAPKOLLU024
Ahşap Kollu Sandalye 17Yeni sezonun en trend sandalye modelleri arasında yer alan ve en çok tercih edilen modellerden biri olan Ahşap Kollu Sandalye  ile hem şıklığı yakalayabilir hem de rahat oturuşa sahip özellikleri ile müşterilerinizin daha fazla oturmasını sağlayabilirsiniz. Gövd..
6.890,00₺
Marka: Gurusu Model: SGAHSAPKOLLU005
Ahşap Kollu Sandalye 05Yeni sezonun en trend sandalye modelleri arasında yer alan ve en çok tercih edilen modellerden biri olan Ahşap Kollu Sandalye ile hem şıklığı yakalayabilir hem de rahat oturuşa sahip özellikleri ile müşterilerinizin daha fazla oturmasını sağlayabilirsiniz. Gövde poli..
3.640,00₺
Marka: Gurusu Model: SGAHSAPKOLLU006
Ahşap Kollu Sandalye 06Yeni sezonun en trend sandalye modelleri arasında yer alan ve en çok tercih edilen modellerden biri olan Ahşap Kollu Sandalye ile hem şıklığı yakalayabilir hem de rahat oturuşa sahip özellikleri ile müşterilerinizin daha fazla oturmasını sağlayabilirsiniz. Gövde poli..
3.820,00₺
Marka: Gurusu Model: SGAHSAPKOLLU007
Ahşap Kollu Sandalye 07Yeni sezonun en trend sandalye modelleri arasında yer alan ve en çok tercih edilen modellerden biri olan Ahşap Kollu Sandalye ile hem şıklığı yakalayabilir hem de rahat oturuşa sahip özellikleri ile müşterilerinizin daha fazla oturmasını sağlayabilirsiniz. Gövde poli..
4.000,00₺
Marka: Gurusu Model: SGAHSAPKOLLU008
Ahşap Kollu Sandalye 08Yeni sezonun en trend sandalye modelleri arasında yer alan ve en çok tercih edilen modellerden biri olan Ahşap Kollu Sandalye  ile hem şıklığı yakalayabilir hem de rahat oturuşa sahip özellikleri ile müşterilerinizin daha fazla oturmasını sağlayabilirsiniz. Gövd..
3.590,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 244 (17 Sayfa)