Ürünler
Your Cart

Masalar

Cafe Masaları

Cafelerde kullanılan cafe masaları seçiminde de her alanda dikkat etmemiz gerektiği gibi dikkatli davranmamız gereklidir. Çünkü bu masalar mekâna görünüm güzelliği katan araç gereçler arasında yer almaktadır. Bu masaların gerek koltuklarla uyumu gerekse duvar ile arasındaki renk uyumu bizlere pozitif ya da negatif bir enerji sunmaktadır. Bu durumda sizlere birçok renk seçeneği sunarak karar verme aşamanızı hızlandırmaktayız. Mekânınıza uygun renk seçimlerini sandalye gurusu kapsamında firmamızdan temin edebilirsiniz. Renk çeşitliliğimizin yanı sıra birçok eğlence merkezine uygun olarak tasarlanan masa ve koltuklarımızın modellerinden en uygun Fiyatlarafaydalanabilirsiniz


Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGALİSONİKİLİ001
Alison İkili Mermer MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe masala..
7.344,00₺
Vergiler Hariç:6.800,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGALİSON001
Alison Mermer Cafe masası Cafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe m..
3.024,00₺
Vergiler Hariç:2.800,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGARS001
Ares İkili Werzalit Cafe MasalarıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe..
8.100,00₺
Vergiler Hariç:7.500,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGARS002
Ares Werzalit  Cafe MasalarıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe..
4.212,00₺
Vergiler Hariç:3.900,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGARS003
Ares Yuvarlak  Wersalit Cafe MasalarıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması ger..
3.780,00₺
Vergiler Hariç:3.500,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGBLD003
Bold İkili Etekli Cafe Masaları Cafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken ..
6.912,00₺
Vergiler Hariç:6.400,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGBLD002
Bold İkili Mdf Lam Cafe MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe ma..
7.020,00₺
Vergiler Hariç:6.500,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGBLD001
Bold İkili Suntalem Cafe MasalarıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe..
5.724,00₺
Vergiler Hariç:5.300,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGBLD004
Bold Mdflam Cafe masası Cafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe mas..
3.780,00₺
Vergiler Hariç:3.500,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGBLR001
Bolero Werzalit Cafe MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe masal..
3.024,00₺
Vergiler Hariç:2.800,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGBLR007
Bolero Yuvarlak Suntalem  Cafe MasaSizlerinde bildiği üzere herkesin zevk ve renk seçimleri farklı olabilir. Her kişinin farklı zevkleri ve seçimlerine karşılık verebilmek için ürün çeşitliliklerimizi artırmak için çalıştık. Tüm müşterilerimizi geri çevirmemek için farklı farklı modellerde ve r..
3.024,00₺
Vergiler Hariç:2.800,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGCMN001
Camina İki Kişilik Cafe MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe ma..
3.672,00₺
Vergiler Hariç:3.400,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGCMPT001
Caprice Yuvarlak Compact Laminat Cafe MasasıMasasız bir yer düşünebilir misiniz? Mutfakta, yemek odasında, balkonda, iç veya dış mekânda vs. gördüğünüz gibi olmazsa olmaz bir malzemedir bizim için. Ve önemli olan şıklığı ve yakışmış olmasıdır. Compact Laminat Cafe Masaları gibi mekânlık eşyalar çok ..
2.052,00₺
Vergiler Hariç:1.900,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGCPR001
Caprice Mdflam Cafe MasasıGünümüzde bar ve cafe işletmelerinde kullanılan araç ve gereçlerin en başında şüphesiz ki masa ve sandalyeler yer almaktadır. Kullanılan cafe masaları tasarımı ele alındığında bel ve boyun ağrılarını gerçekleştirmemesi için özel olarak üretilmelidir. Çünkü sizlerin işletmel..
3.888,00₺
Vergiler Hariç:3.600,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGWRZT009
Caprice Werzalit Yuvarlak Cafe MasasıGünümüzde bar ve cafe işletmelerinde kullanılan araç ve gereçlerin en başında şüphesiz ki masa ve sandalyeler yer almaktadır. Kullanılan cafe masaları tasarımı ele alındığında bel ve boyun ağrılarını gerçekleştirmemesi için özel olarak üretilmelidir. Çünkü sizler..
1.890,00₺
Vergiler Hariç:1.750,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 38 (3 Sayfa)