Ürünler
Your Cart

Cafe Masaları

Cafe Masaları

Cafeler için masa modelleri genellikle mekanın tarzına, büyüklüğüne ve kullanım amacına göre seçilir. Kare, dikdörtgen, yuvarlak veya oval masa modelleri sıkça tercih edilir. Ahşap, metal, cam gibi malzemelerle tasarlanan masa modelleri, mekanın dekorasyonuna uyum sağlamak için çeşitli renk ve desen seçenekleri sunar. Ayrıca, açık hava kullanımı için dayanıklı dış mekan masaları da mevcuttur. Seçilecek masa modelleri, cafe atmosferini yansıtarak müşteri deneyimini olumlu yönde etkileyebilir.

En Uygun Cafe Masası ve Fiyatları

Cafelerde kullanılan cafe masaları seçiminde de her alanda dikkat etmemiz gerektiği gibi dikkatli davranmamız gereklidir. Çünkü bu masalar mekâna görünüm güzelliği katan araç gereçler arasında yer almaktadır. Bu masaların gerek koltuklarla uyumu gerekse duvar ile arasındaki renk uyumu bizlere pozitif ya da negatif bir enerji sunmaktadır. Bu durumda sizlere birçok renk seçeneği sunarak karar verme aşamanızı hızlandırmaktayız. Mekânınıza uygun renk seçimlerini sandalye gurusu kapsamında firmamızdan temin edebilirsiniz. Renk çeşitliliğimizin yanı sıra birçok eğlence merkezine uygun olarak tasarlanan masa ve koltuklarımızın modellerinden en uygun Fiyatlara faydalanabilirsiniz

En Güzel Cafe Masa Modelleri

Keyifli anların buluşma noktası: Kafe masalarımızda sıcak bir içecek eşliğinde dostlarınızla, kitabınızla veya kendi başınıza geçireceğiniz huzurlu anlar için ideal bir ortam. Her bir masa, konforlu oturma düzeni ve şık tasarımıyla göz dolduruyor. Şehrin gürültüsünden uzaklaşarak, lezzetli bir kahve eşliğinde güzel sohbetlere, çalışma saatlerine veya sadece kendi içsel yolculuğunuza çıkma fırsatını kaçırmayın. Kafe masalarımız, samimi atmosferiyle unutulmaz anıların kapılarını aralıyor."

Marka: Gurusu Model: Afyon Pijamalı
Yuvarlak Afyon Pijamalı Mermer MasaMermer cafe masaları, cafe veya restoranlarda kullanılmak üzere tasarlanmış zarif ve dayanıklı masalardır. Genellikle mermer veya mermer desenli malzemeden yapılırlar, bu da onlara şık bir görünüm kazandırır. Mermer cafe masaları, farklı şekil ve boyutlarda bulunab..
4.100,00₺
Marka: Gurusu Model: Ahşap Torna Ayaklı
Ahşap Konik Ayaklı Yuvarlak Mermer MasaMermer cafe masaları, cafe veya restoranlarda kullanılmak üzere tasarlanmış zarif ve dayanıklı masalardır. Genellikle mermer veya mermer desenli malzemeden yapılırlar, bu da onlara şık bir görünüm kazandırır. Mermer cafe masaları, farklı şekil ve boyutlarda bul..
7.100,00₺
Marka: Gurusu Model: SGALİSONİKİLİ001
Alison İkili Mermer MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe masala..
6.800,00₺
Marka: Gurusu Model: SGALİSON001
Alison Mermer Cafe masası Cafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe m..
4.800,00₺
Marka: Gurusu Model: SGARS001
Ares İkili Werzalit Cafe MasalarıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe..
7.500,00₺
Marka: Gurusu Model: SGARS002
Ares Werzalit  Cafe MasalarıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe..
3.900,00₺
Marka: Gurusu Model: SGARS003
Ares Yuvarlak  Wersalit Cafe MasalarıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması ger..
5.560,00₺
Marka: Gurusu Model: Beyaz
Beyaz Mermer Gold Ayaklı Mermer MasaMermer cafe masaları, cafe veya restoranlarda kullanılmak üzere tasarlanmış zarif ve dayanıklı masalardır. Genellikle mermer veya mermer desenli malzemeden yapılırlar, bu da onlara şık bir görünüm kazandırır. Mermer cafe masaları, farklı şekil ve boyutlarda buluna..
3.600,00₺
Marka: Gurusu Model: SGBLD003
Bold İkili Etekli Cafe Masaları Cafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken ..
6.400,00₺
Marka: Gurusu Model: SGBLD002
Bold İkili Mdf Lam Cafe MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe ma..
6.500,00₺
Marka: Gurusu Model: SGBLD001
Bold İkili Suntalem Cafe MasalarıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe..
5.300,00₺
Marka: Gurusu Model: SGBLD004
Bold Mdflam Cafe masası Cafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe mas..
3.500,00₺
Marka: Gurusu Model: SGBLR001
Bolero Werzalit Cafe MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe masal..
4.250,00₺
Marka: Gurusu Model: SGBLR007
Bolero Yuvarlak Suntalem  Cafe MasaSizlerinde bildiği üzere herkesin zevk ve renk seçimleri farklı olabilir. Her kişinin farklı zevkleri ve seçimlerine karşılık verebilmek için ürün çeşitliliklerimizi artırmak için çalıştık. Tüm müşterilerimizi geri çevirmemek için farklı farklı modellerde ve r..
4.350,00₺
Marka: Gurusu Model: Calacatta
Restoran Cafe Bar İçin Mermer Masa ModelleriMermer cafe masaları, cafe veya restoranlarda kullanılmak üzere tasarlanmış zarif ve dayanıklı masalardır. Genellikle mermer veya mermer desenli malzemeden yapılırlar, bu da onlara şık bir görünüm kazandırır. Mermer cafe masaları, farklı şekil ve boyutlard..
5.400,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 62 (5 Sayfa)