Ürünler
Your Cart

Cafe Masa Ayakları

Cafe Masa Ayakları 

Alüminyum Masa Akları Alüminyum malzemeden üretilmekte olan alüminyum metal masa ayak modelleri, hafif olması kolay taşınabilirliği ve iç ve dış tüm mekanlara uyumu ile göze hitap ediyor.Döküm Masa Ayakları Cafe, restoran, otel ve pastane gibi mekanlarınızın masaları için sağlam,kaliteli,uzun ömürlü ve estetik döküm masa ayakları imalatını ve satışını yapmaktayız.Paslanmaz Masa Ayakları  Özellikle dış mekanda olumsuz hava koşullarına karşı yüksek dayanıklılığa sahip olup otel, cafe, restaurant, foodcourt gibi mekanların bahçe alanlarında uzun yıllar boyunca pas ve küf sorunu yaşamadan kullanılabilmektedir.Krom Masa Ayakları  ekonomik masa ayağı modellerimiz ile küçük bütçelerle şık ve modern görünümü yakalayarak hayalinizdeki cafe masasını yaratabilirsiniz Banket Masa Ayakları  modelimiz katlanır mekanizmasının altında bulunan çizmez takozlar sayesinde üst üste istiflenerek depolanabilir, altında bulunan diğer masanın tablasına zarar vermez. Firkete Masa Ayakları sandalyegurusu'nda'da! Firkete Ayak modelleri, Firkete Ayak özellikleri ve ölçüleri en uygun fiyatları ile sandalyegurusu.coma'da. Kütük Masa Ayakları modelleri, kütük masa ayak markaları, seçenekleri, özellikleri ve en uygun fiyatları sandalyegurusu.com'da sizi bekliyor!


Marka: Gurusu Model: ay0006
Ahşap Tornalı İkili Paslanmaz Tabanlı Cafe Masa AyaklarıHerhangi bir masa etrafında eşiniz dostunuz ile muhabbet ederken ve yahut iş toplantılarda rahat bir şekilde oturamadığınız zaman muhabbete veya konuşulanlara odaklanamadığınız olmuştur. Hele ki tam da masa ayaklarının olduğu yere denk geldiyse..
6.200,00₺
Marka: Gurusu Model: ay0006
Artı Cnc Kesim Cafe Masa AyaklarıHerhangi bir masa etrafında eşiniz dostunuz ile muhabbet ederken ve yahut iş toplantılarda rahat bir şekilde oturamadığınız zaman muhabbete veya konuşulanlara odaklanamadığınız olmuştur. Hele ki tam da masa ayaklarının olduğu yere denk geldiyseniz rahat bir şekilde o..
1.400,00₺
Marka: Gurusu Model: ay0003
Bakır Kaplamalı Cafe Masa AyaklarıHerhangi bir masa etrafında eşiniz dostunuz ile muhabbet ederken ve yahut iş toplantılarda rahat bir şekilde oturamadığınız zaman muhabbete veya konuşulanlara odaklanamadığınız olmuştur. Hele ki tam da masa ayaklarının olduğu yere denk geldiyseniz rahat bir şekilde ..
2.000,00₺
Marka: Gurusu Model: Bakır0002
Bakır Kaplamalı İkili Cafe Masa AyaklarıHerhangi bir masa etrafında eşiniz dostunuz ile muhabbet ederken ve yahut iş toplantılarda rahat bir şekilde oturamadığınız zaman muhabbete veya konuşulanlara odaklanamadığınız olmuştur. Hele ki tam da masa ayaklarının olduğu yere denk geldiyseniz rahat bir şe..
3.800,00₺
Marka: Gurusu Model: Bakır003
Bakır Kaplamalı Toran Gövdeli İkili Cafe Masa AyaklarıHerhangi bir masa etrafında eşiniz dostunuz ile muhabbet ederken ve yahut iş toplantılarda rahat bir şekilde oturamadığınız zaman muhabbete veya konuşulanlara odaklanamadığınız olmuştur. Hele ki tam da masa ayaklarının olduğu yere denk geldiyseni..
3.600,00₺
Model: Bronz0001
Bronz Bakır Yuvarlak Cafe Masa AyaklarıHerhangi bir masa etrafında eşiniz dostunuz ile muhabbet ederken ve yahut iş toplantılarda rahat bir şekilde oturamadığınız zaman muhabbete veya konuşulanlara odaklanamadığınız olmuştur. Hele ki tam da masa ayaklarının olduğu yere denk geldiyseniz rahat bir şek..
2.200,00₺
Marka: Gurusu Model: SGWRZL001
Çift Renk Werzalit Cafe MasaCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe masa..
5.600,00₺
Marka: Gurusu Model: Gold001
Gold Kaplamalı İkili Cafe Masa AyaklarıHerhangi bir masa etrafında eşiniz dostunuz ile muhabbet ederken ve yahut iş toplantılarda rahat bir şekilde oturamadığınız zaman muhabbete veya konuşulanlara odaklanamadığınız olmuştur. Hele ki tam da masa ayaklarının olduğu yere denk geldiyseniz rahat bir şek..
2.200,00₺
Marka: Gurusu Model: ay0005
Klasik Torna Gövdeli Cafe Masa AyaklarıHerhangi bir masa etrafında eşiniz dostunuz ile muhabbet ederken ve yahut iş toplantılarda rahat bir şekilde oturamadığınız zaman muhabbete veya konuşulanlara odaklanamadığınız olmuştur. Hele ki tam da masa ayaklarının olduğu yere denk geldiyseniz rahat bir şek..
3.300,00₺
Marka: Gurusu Model: ay0002
Konik Tornalı Bakır Kaplamalı Cafe Masa Masa AyaklarıHerhangi bir masa etrafında eşiniz dostunuz ile muhabbet ederken ve yahut iş toplantılarda rahat bir şekilde oturamadığınız zaman muhabbete veya konuşulanlara odaklanamadığınız olmuştur. Hele ki tam da masa ayaklarının olduğu yere denk geldiyseniz..
3.460,00₺
Marka: Gurusu Model: ay0004
Paslanmaz Yuvarlak Cafe Masa AyaklarıHerhangi bir masa etrafında eşiniz dostunuz ile muhabbet ederken ve yahut iş toplantılarda rahat bir şekilde oturamadığınız zaman muhabbete veya konuşulanlara odaklanamadığınız olmuştur. Hele ki tam da masa ayaklarının olduğu yere denk geldiyseniz rahat bir şekil..
1.100,00₺
Marka: Gurusu Model: AY001
Vazo Cafe Masa Ayak ModeliHerhangi bir masa etrafında eşiniz dostunuz ile muhabbet ederken ve yahut iş toplantılarda rahat bir şekilde oturamadığınız zaman muhabbete veya konuşulanlara odaklanamadığınız olmuştur. Hele ki tam da masa ayaklarının olduğu yere denk geldiyseniz rahat bir şekilde oturmayı..
8.860,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)