Ürünler
Your Cart

Kokteyl Masaları

Kokteyl Masaları Modelleri ve Fiyatları

Sandalye Gurusu farkı ile sizlere sunduğumuz Cam ahşap paslanmaz compact mdflam  kokteyl masaları inceleyerek ortamınız için en güzellerini seçebilirsiniz. %100 yerli üretim olan bar kokteyl masa modeli, tarzınızı yansıtacak seçenek ve renkleriyle tercih edebileceğiniz en güzel modellerden biridir. Konfor ve şıklığı bir arada yaşamak isteyenlere sunulan modellerimizi web sitemiz'den incelemenizi öneririz.

Kokteyl Masaları

Marka: Gurusu Model: SGVRL011
Ahşap Varil Kokteyl MasasıSandalye Gurusu farkı ile sizlere sunduğumuz ahşap Varil kokteyl masaları inceleyerek ortamınız için en güzellerini seçebilirsiniz.%100 yerli üretim olan bar kokteyl masa modeli, tarzınızı yansıtacak seçenek ve renkleriyle tercih edebileceğiniz en güzel modellerden biridir...
7.150,00₺
Marka: Gurusu Model: SGKKTYL002
Ayarlanabilir Kokteyl MasasıSandalye Gurusu farkı ile sizlere sunduğumuz yükseklik ayarlanabilir kokteyl masaları inceleyerek ortamınız için en güzellerini seçebilirsiniz.%100 yerli üretim olan bar kokteyl masa modeli, tarzınızı yansıtacak seçenek ve renkleriyle tercih edebileceğiniz en güzel modell..
6.500,00₺
Marka: Gurusu Model: SGCAM012
Cam Kokteyl MasalarıSandalye Gurusu farkı ile sizlere sunduğumuz Cam kokteyl masaları inceleyerek ortamınız için en güzellerini seçebilirsiniz.%100 yerli üretim olan bar kokteyl masa modeli, tarzınızı yansıtacak seçenek ve renkleriyle tercih edebileceğiniz en güzel modellerden biridir.Konfor ve şıkl..
3.600,00₺
Marka: Gurusu Model: SGCPRC007
Caprice Cam Kokteyl MasasıSandalye Gurusu farkı ile sizlere sunduğumuz Caprice cam kokteyl masaları inceleyerek ortamınız için en güzellerini seçebilirsiniz.%100 yerli üretim olan bar kokteyl masa modeli, tarzınızı yansıtacak seçenek ve renkleriyle tercih edebileceğiniz en güzel modellerden biridir...
4.100,00₺
Marka: Gurusu Model: SGCRC003
Compact Laminat  Kokteyl MasasıSandalye Gurusu farkı ile sizlere sunduğumuz Compact laminat kokteyl masaları inceleyerek ortamınız için en güzellerini seçebilirsiniz.%100 yerli üretim olan bar kokteyl masa modeli, tarzınızı yansıtacak seçenek ve renkleriyle tercih edebileceğiniz en güzel modell..
3.780,00₺
Marka: Gurusu Model: SGDCAM013
Dekoratif Ayaklı Cam Kokteyl MasasiSandalye Gurusu farkı ile sizlere sunduğumuz Cam kokteyl masaları inceleyerek ortamınız için en güzellerini seçebilirsiniz.%100 yerli üretim olan bar kokteyl masa modeli, tarzınızı yansıtacak seçenek ve renkleriyle tercih edebileceğiniz en güzel modellerden biridir..
6.200,00₺
Marka: Gurusu Model: SGEVA008
Eva Compact Laminat Kokteyl MasaSandalye Gurusu farkı ile sizlere sunduğumuz Eva compact laminat kokteyl masaları inceleyerek ortamınız için en güzellerini seçebilirsiniz.%100 yerli üretim olan bar kokteyl masa modeli, tarzınızı yansıtacak seçenek ve renkleriyle tercih edebileceğiniz en güzel modell..
3.850,00₺
Marka: Gurusu Model: SGKTYL001
Mdflam TablalI Kokteyl MasasıSandalye Gurusu farkı ile sizlere sunduğumuz Mdflam tablalı siyah boya Alüminyum ayaklı kokteyl masaları inceleyerek ortamınız için en güzellerini seçebilirsiniz.%100 yerli üretim olan bar kokteyl masa modeli, tarzınızı yansıtacak seçenek ve renkleriyle tercih edebileceğ..
2.600,00₺
Marka: Gurusu Model: SGPSLMZ005
Paslanmaz Kokteyl Bistro MasasıPaslanmaz bistro masalar, genellikle restoranlar, kafeler, oteller, barlar ve diğer yeme içme mekanlarında kullanılır. Bu masalar, dayanıklı ve hijyenik paslanmaz çelikten yapılmıştır ve dış mekanlarda da kullanılabilecek kadar dayanıklıdır. Paslanmaz bistro masalar, k..
3.375,00₺
Marka: Gurusu Model: SGPRMT006
Piramit Cam Kokteyl MasasıSandalye Gurusu farkı ile sizlere sunduğumuz Piramit desen ayaklı cam kokteyl masaları inceleyerek ortamınız için en güzellerini seçebilirsiniz.%100 yerli üretim olan bar kokteyl masa modeli, tarzınızı yansıtacak seçenek ve renkleriyle tercih edebileceğiniz en güzel modelle..
3.590,00₺
Marka: Gurusu Model: Euro Primit
Piramit Ahşap Kokteyl MasasıSandalye Gurusu farkı ile sizlere sunduğumuz piramit ahşap kokteyl masaları inceleyerek ortamınız için en güzellerini seçebilirsiniz. %100 yerli üretim olan bar kokteyl masa modeli, tarzınızı yansıtacak seçenek ve renkleriyle tercih edebileceğiniz en güzel modellerden bir..
7.000,00₺
Marka: Gurusu Model: SGPRT009
Porto Ahşap Kokteyll MasasıSandalye Gurusu farkı ile sizlere sunduğumuz Porto Ahşap Tablalı kokteyl masaları inceleyerek ortamınız için en güzellerini seçebilirsiniz.%100 yerli üretim olan bar kokteyl masa modeli, tarzınızı yansıtacak seçenek ve renkleriyle tercih edebileceğiniz en güzel modellerden..
4.200,00₺
Marka: Gurusu Model: SGPRTK002
Porto Cam Kokteyl MasaSandalye Gurusu farkı ile sizlere sunduğumuz Potro cam bistro kokteyl masaları inceleyerek ortamınız için en güzellerini seçebilirsiniz.%100 yerli üretim olan bar kokteyl masa modeli, tarzınızı yansıtacak seçenek ve renkleriyle tercih edebileceğiniz en güzel modellerden biridir..
4.200,00₺
Marka: Gurusu Model: SGKTYL012
Siyah Ayaklı Mdflam Tabla Kokteyl  MasaSandalye Gurusu farkı ile sizlere sunduğumuz Mdflam tablalı siyah boya ayaklı kokteyl masaları inceleyerek ortamınız için en güzellerini seçebilirsiniz.%100 yerli üretim olan bar kokteyl masa modeli, tarzınızı yansıtacak seçenek ve renkleriyle tercih edebi..
2.200,00₺
Marka: Gurusu Model: SGPT010
Tel Ayaklı Pota Kokteyl MasasıSandalye Gurusu farkı ile sizlere sunduğumuz Tel Pota ayaklı ahşap tablalı kokteyl masaları inceleyerek ortamınız için en güzellerini seçebilirsiniz.%100 yerli üretim olan bar kokteyl masa modeli, tarzınızı yansıtacak seçenek ve renkleriyle tercih edebileceğiniz en güze..
3.980,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)