Ürünler
Your Cart

Bar Bankoları

Bar Bankoları Cafe Bar Bankosu Modelleri ve Fiyatları

Uzun yılların deneyim ve tecrübesine sahip olan Sandalye Gurusu ile bar bankoları noktasında alacağınız hizmetlerimizden memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Projeleriniz için iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.Ahşap bar bankoları seçenekleriyle siz değerli müşterilerimizin projelerinde yanınızda olmaya devam ediyoruz. Genellikle seri, demonte ve modüler olarak tasarlanan ahşap bar bankoları, mekanınıza şık bir görünüm sağlamakla birlikte, beklentilerinizden çok daha fazlasını karşılayacaktır.  Klasik bar bankoları  en güzel seçenekleriyle kendinden söz ettiren ve tasarımlarıyla hayranlık uyandıran birçok seçenek ile sizlere sunduğumuz Cafe bar bankoları ile yaşam alanlarınıza en güzel görünümü sunacaksınız.. Daha hoş ve şık mekanlara sahip olabilmek için bar bankoları kategorisinde yer alan sandalye gurusu modellerini inceleyebilirsiniz. Mutfaklarınız  için amerikan  bar bankoları özel tasarımları hakkında bilgi edinmek için iletişim numaramızı arayın.


Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGBAN001
Ahşap Bar BankolarıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe ahşap bar ban..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SG007
Ahşap Bar TezgahıCafe ve Bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken Cafeler için en güze..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGBAN002
Ahşap Izgaralı Mdflam Bar BankosuCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken Ahşa..
112.320,00₺
Vergiler Hariç:104.000,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: BARBANKOSU002
Amerikan Mutfak Bar Banko ModelleriKullanışlı alanlara sahip olmak ve müşterilerinize daha kaliteli bir şekilde hitap etmek için bar bankoları kategorisinde ihtiyacınızı karşılayacak mobilya modellerini inceleyebilirsiniz. Bu kategoride yer alan bar bankoları, MDF, lam kaplamalı, cilalı ve lake gibi..
32.400,00₺
Vergiler Hariç:30.000,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: BARBANKOSU003
Amerikan Mutfak Bar BankosuKullanışlı alanlara sahip olmak ve müşterilerinize daha kaliteli bir şekilde hitap etmek için bar bankoları kategorisinde ihtiyacınızı karşılayacak mobilya modellerini inceleyebilirsiniz. Bu kategoride yer alan bar bankoları, MDF, lam kaplamalı, cilalı ve lake gibi çeşitli..
32.400,00₺
Vergiler Hariç:30.000,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: BARBANKO007
Bar Bankoları FiyatlarıCafeteryanızın daha cezp edici bir yapıya sahip olması ve şık bir görünüme ulaşması için Sandalye Gurusu farkı ile sizlere hizmetin en kalitelisini en uygun fiyatlardan sunuyoruz. Cafe bar banko modelleri arasından dilediğinizi seçerek istediğiniz ölçülerde yaptırma imkanı yak..
20.520,00₺
Vergiler Hariç:19.000,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: BARBANKO005
Bar Bankoları İmalatçısıOrtamların daha nezih ve şık görünümlere ulaşmasını sağlaya bar bankoları, Sandalye Gurusu imalathanesinde müşteriye özel renk ve ölçülerde üretilerek proje alanlarına kurulmaktadır. MDFlam bar bankoları arasından dilediğinizi seçerek ortama hoş bir hava katabilirsiniz.B..
19.440,00₺
Vergiler Hariç:18.000,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: BARBANKOSU001
Bar BankosuCafeteryanızın daha cezp edici bir yapıya sahip olması ve şık bir görünüme ulaşması için Sandalye Gurusu farkı ile sizlere hizmetin en kalitelisini en uygun fiyatlardan sunuyoruz. Cafe Bar Bankosu modelleri arasından dilediğinizi seçerek istediğiniz ölçülerde yaptırma imkanı yakalayabilir..
16.000,00₺
Vergiler Hariç:16.000,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: BANKO001
Bar Bankosu ModelleriModern tasarımlar ve Sandalye Gurusu seçenekleriyle siz değerli müşterilerimizin projelerinde yanınızda olmaya devam ediyoruz. Genellikle seri, demonte ve modüler olarak tasarlanan ahşap bar bankoları, mekanınıza şık bir görünüm sağlamakla birlikte, beklentilerinizden çok daha f..
15.120,00₺
Vergiler Hariç:14.000,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: BARBANKOSU004
Cafe Bar BankosuKullanışlı alanlara sahip olmak ve müşterilerinize daha kaliteli bir şekilde hitap etmek için bar bankoları kategorisinde ihtiyacınızı karşılayacak mobilya modellerini inceleyebilirsiniz. Bu kategoride yer alan bar bankoları, MDF, lam kaplamalı, cilalı ve lake gibi çeşitli malzemeler..
37.260,00₺
Vergiler Hariç:34.500,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGBAN006
Cafeler İçin Bar BankolarıCafe ve Bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken Cafeler içi..
38.880,00₺
Vergiler Hariç:36.000,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGBAN0014
Cafeler İçİn Bar BankolarıCafe ve Bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken Cafeler içi..
19.440,00₺
Vergiler Hariç:18.000,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGBAN008
Dekoratif Ahşap Bar BankolarıCafe ve Bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken Cafeler ..
38.880,00₺
Vergiler Hariç:36.000,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGBAN0013
Dekoratif Tasarım Bar BankoBankolar, işletmenize gelen ziyaretçi veya müşterilerinize hoş bir karşılama için kullanabileceğiniz ürün gruplarıdır. Bankolar ilk karşılama alanlarında kullanıldığından kurumsal kimliğinizi yansıtabilecek yapıda olmalıdırlar. Bunun yanı sıra bankoyu kullanan personeliniz..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGBAN004
Dekoratif Taşlı Ahşap Tezgahlı Bar BankosuCafe ve Bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması ger..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 29 (2 Sayfa)