Ürünler
Your Cart

Alüminyum Sandalyeler

Alüminyum Sandalyeler

Şık bir tasarıma sahip olmak için alüminyum sandalye kategorisinde yer alan ve sezonun en göz alıcı modelleri arasına girmeyi başaran modellerimiz sizlerin ve zeklerinize seçeneğini tercihleriniz arasına alabilirsiniz.  Mükemmel tasarımı ve harika renkleriyle her alana uyum sağlayan alüminyum sandalye modelleri ile beklentilerinizin ötesinde bir şıklığa ulaşacaksınız. Bahçe masaSI sandalyeleri, kolay kurulum özelliği ve estetik duruşu ile mekanınıza renk katacak. 

Sandalye Gurusu ile en güzeline…

Bahçenizin şık bir tasarıma sahip olması için sizlere sunduğumuz Alüminyum Sandalyeler modelleri arasından kendi zevkinize en uygun modelleri fiyat ve ödeme kolaylıkları farkıyla değerlendirebilirsiniz. Sezonun en yeni tasarımlarından olan  sandalye modellerini incelemeden geçmeyin. 

Marka: Sandalye-Gurusu Model: Alina
Alina Dış Mekan Cafe SandalyeKolsuz, kollu, kumaş veya deri kaplamalı ya da ahşap onlarca farklı konseptte satın alabileceğiniz cafe sandalyeleri ile şık kombinler oluşturabilirsiniz. İç ve dış mekanlar için farklı türdeki materyallerden üretilen sandalyeler, aynı zamanda minimal tasarımlarla küçük ..
3.348,00₺
Vergiler Hariç:3.100,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: bonny
Bonny Alüminyum SandalyeOtantik bir bahçeye sahip olabilmek için tasarımını da buna göre yapmak gerekir. Bonny Alüminyum Sandalye ile hayal ettiğiniz gibi bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Estetik duruşu ve farklı renk seçenekleriyle alüminyum sandalye kategorisinde kendinden en çok söz ettiren ..
4.320,00₺
Vergiler Hariç:4.000,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: bullet
Bullet Alüminyum SandalyeOtantik bir bahçeye sahip olabilmek için tasarımını da buna göre yapmak gerekir. Bullet Alüminyum Sandalye ile hayal ettiğiniz gibi bir bahçeye sahip olabilirsiniz.  Estetik duruşu ve farklı renk seçenekleriyle alüminyum sandalye kategorisinde kendinden en çok söz ..
4.860,00₺
Vergiler Hariç:4.500,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: hevean
Hevean Alüminyum SandalyeOtantik bir bahçeye sahip olabilmek için tasarımını da buna göre yapmak gerekir. Hevean Alüminyum Sandalye ile hayal ettiğiniz gibi bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Estetik duruşu ve farklı renk seçenekleriyle alüminyum sandalye kategorisinde kendinden en çok söz ettire..
4.158,00₺
Vergiler Hariç:3.850,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: mate
Mate Alüminyum SandalyeOtantik bir bahçeye sahip olabilmek için tasarımını da buna göre yapmak gerekir. Mate Alüminyum Sandalye ile hayal ettiğiniz gibi bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Estetik duruşu ve farklı renk seçenekleriyle alüminyum sandalye kategorisinde kendinden en çok söz ettiren ve..
2.862,00₺
Vergiler Hariç:2.650,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: Mate Siyah
Mate Alüminyum Sandalye SiyahOtantik bir bahçeye sahip olabilmek için tasarımını da buna göre yapmak gerekir. Mate Siyah Alüminyum Sandalye ile hayal ettiğiniz gibi bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Estetik duruşu ve farklı renk seçenekleriyle alüminyum sandalye kategorisinde kendinden en çok söz ett..
2.862,00₺
Vergiler Hariç:2.650,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: netting
Netting Alüminyum SandalyeOtantik bir bahçeye sahip olabilmek için tasarımını da buna göre yapmak gerekir. Netting Alüminyum Sandalye ile hayal ettiğiniz gibi bir bahçeye sahip olabilirsiniz.  Estetik duruşu ve farklı renk seçenekleriyle alüminyum sandalye kategorisinde kendinden en çok sö..
4.050,00₺
Vergiler Hariç:3.750,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: Starbucks Kollu Sandalye
Starbucks Kollu SandalyeFirma olarak her mekana estetik bir görüntü kazandırma çabası içinde olduğumuzdan, özellikle kalabalık tarafından tercih edilen AVM veya Kafelerde ki görüntüye dikkat çekerek yeni tasarım ve modelleri ihtiyaç sahiplerine sunmaktayız. Cafe sandalyeleri, masalara uyumlu aynı za..
2.127,60₺
Vergiler Hariç:1.970,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: Starbucks Sandalye
Starbucks Sandalye  Aluminyum Cafe sandalyeleri, masalara uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir. Aluminyum, File , deri, kollu, starbucks tipi, metal sandalye veya bar tipi sandalyelerle bol çeşitli ürün seçeneklerimiz mevcuttur. Her çeşit masa, sandalye ve koltuk seçe..
2.019,60₺
Vergiler Hariç:1.870,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGALM01
Tavus Kuşu Alüminyum Döküm  SandalyeSandalye modelleri ile zengin bir alana sahip olmak ve en güzel tasarımlara sahip olmak için sitemizden sizlere sunduğumuz modelleri inceleyebilirsiniz. Tavus kuşu sandalye modeli, son zamanların en çok tercih edilen ve kullanılan alanlara şıklık sunan bir mo..
3.456,00₺
Vergiler Hariç:3.200,00₺
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)