Ürünler
Your Cart

Ofis Bekleme Misafir Koltukları

Ofis Bekleme Misafir Koltukları

Ofis Misafir Bekleme koltukları sektöründe faaliyet gösteren firmamız her türlü müşteri ihtiyacını karşılayacak geniş ürün yelpazesi, yaygın satış ve servis ağı ile yurtiçinde yetkili bayileri üzerinden satış yapmaktadır. Firmamız yurtdışında ise özellikle Avrupa-Ortadoğu-Afrika-Asya ülkelerinde ihracat faaliyetleri sürdürmektedir.

Marka: Gurusu Model: Eames Lounge Koltuk
Eames Lounge  Ottoman KoltukEames Lounge Ottoman Koltuk, Ofisleriniz için dinlenme alanlarınızı en iyi şekilde oluşturmanızı sağlayacak konforlu bir modeldir. eames lounge ottoman koltuk modelleri, Ofis dekorasyonda dinlenme sandalyesi tercih edenlere hitap eden modeller arasındadır. Kullanım a..
35.100,00₺
Marka: Gurusu Model: metropolitan 14 armchair
Metropolitan 14 ArmchairÜst kalitede oturma çözümleri yaratmak için, fikirleri ve tasarımın gücünü  ustalıkla işleyerek, sahip olduğu  tecrübeyle sizin için bir araya getirir. Sandalye Gurusu'nun sizin için tasarladığı oturma çözümlerinde bugünün ve geleceğin trendlerini bulacak, her ürünü..
9.780,00₺
Marka: Gurusu Model: Ortak Alan
Ortak Alan Proje KoltuklarıÜst kalitede oturma çözümleri yaratmak için, fikirleri ve tasarımın gücünü  ustalıkla işleyerek, sahip olduğu  tecrübeyle sizin için bir araya getirir. Sandalye Gurusu'nun sizin için tasarladığı oturma çözümlerinde bugünün ve geleceğin trendlerini bulacak, her ür..
34.890,00₺
Marka: Gurusu Model: Ortakalan001
Ortak Alan Bekleme Koltuk ModelleriÜst kalitede oturma çözümleri yaratmak için, fikirleri ve tasarımın gücünü  ustalıkla işleyerek, sahip olduğu  tecrübeyle sizin için bir araya getirir. Sandalye Gurusu'nun sizin için tasarladığı oturma çözümlerinde bugünün ve geleceğin trendlerini bulacak..
12.500,00₺
Marka: Gurusu Model: Sosyal Alan
Sosyal Alan Ofis Proje Koltukları Üst kalitede oturma çözümleri yaratmak için, fikirleri ve tasarımın gücünü  ustalıkla işleyerek, sahip olduğu  tecrübeyle sizin için bir araya getirir. Sandalye Gurusu'nun sizin için tasarladığı oturma çözümlerinde bugünün ve geleceğin trendlerini bul..
13.000,00₺
Marka: Gurusu Model: Sosyal Alan Bekleme Koltukları
Sosyal Alan Bekleme KoltuklarıÜst kalitede oturma çözümleri yaratmak için, fikirleri ve tasarımın gücünü  ustalıkla işleyerek, sahip olduğu  tecrübeyle sizin için bir araya getirir. Sandalye Gurusu'nun sizin için tasarladığı oturma çözümlerinde bugünün ve geleceğin trendlerini bulacak, her..
5.900,00₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)