Ürünler
Your Cart

Yönetici Çalışma Koltukları

Yönetici Çalışma Koltukları

Üst kalitede oturma çözümleri yaratmak için, fikirleri ve tasarımın gücünü  ustalıkla işleyerek, sahip olduğu  tecrübeyle sizin için bir araya getirir. Sandalye Gurusunun sizin için tasarladığı oturma çözümlerinde bugünün ve geleceğin trendlerini bulacak, her ürünün kalite, estetik, konfor ve fonksiyon üstünlüklerini hissedeceksiniz. Yönetici Çalışma Koltukları, Her mekana uyum sağlayan ürün seçenekleriyle farkı keşfedip konforu yaşayacaksınız. Sandalye Gurusu, kurulduğu 2008 yılından itibaren yüksek kalite anlayışı ile sektörün önde gelen ve saygın ofis koltuğu üreticilerinden biri olmuştur

Marka: Sandalye Gurusu Model: ally
Ally Ofis Yönetici KoltuğuÇalışma ve yaşam alanlarınız için zarif tasarımı ve konforlu oturumuyla dikkat çeken Ally ofis yönetici koltukları ve kanepeleri, güçlü duruşuyla ofis dekorasyonunda farkını ortaya koyuyor. Bürotime koltuk modellerini incelemek için Ally ofis koltukları,  yönetici kolt..
4.268,00₺
Vergiler Hariç:3.880,00₺
Model: ARYA 43 MİSAFİR KROMLU U AYAK
Arya Yönetici Misafir KoltuklarıÇalışma ve yaşam alanlarınız için zarif tasarımı ve konforlu oturumuyla dikkat çeken arya yönetici misafir koltukları ve kanepeleri, güçlü duruşuyla ofis dekorasyonunda farkını ortaya koyuyor. Bürotime koltuk modellerini incelemek için Arya ofis koltukları,  yöne..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: ARYA 61 ÇALIŞMA MULTİTİLT MEKANİZMA
Arya Yönetici Ve Çalışma Koltukları Arya ofis yönetici  koltuğu metal iskelet üzerine kesme süngerli alüminyum kol ve ayaklı krom amortisörlü arkaya yatarlık ve istenilen konumda sabitleme yapan mekanizması ile istediğiniz konumda oturum sağlayabilirsiniz. Her renkte deri veya kumaş ile ür..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: ARYA DÖŞEMELİ SIRT / AYARLI KOLÇAK / ALÜMİNYUM AYAK
Arya Yönetici Çalışma KoltuklarıÇalışma ve yaşam alanlarınız için zarif tasarımı ve konforlu oturumuyla dikkat çeken arya ofis yönetici koltukları ve kanepeleri, güçlü duruşuyla ofis dekorasyonunda farkını ortaya koyuyor. Bürotime koltuk modellerini incelemek için Arya ofis koltukları,  yönetic..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Axis
Axis Ofis Yönetici KoltuguÇalışma ve yaşam alanlarınız için zarif tasarımı ve konforlu oturumuyla dikkat çeken arya ofis yönetici koltukları ve kanepeleri, güçlü duruşuyla ofis dekorasyonunda farkını ortaya koyuyor. Bürotime koltuk modellerini incelemek için Axis ofis koltukları,  yönetici kolt..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Basic
Basic Ofis Çalışma KoltuğuÇalışma ve yaşam alanlarınız için zarif tasarımı ve konforlu oturumuyla dikkat çeken arya ofis yönetici koltukları ve kanepeleri, güçlü duruşuyla ofis dekorasyonunda farkını ortaya koyuyor. Bürotime koltuk modellerini incelemek için Basic ofis koltukları,  yönetici kol..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Bold
Bold Ofis Yönetici KoltuğuÇalışma ve yaşam alanlarınız için zarif tasarımı ve konforlu oturumuyla dikkat çeken arya ofis yönetici koltukları ve kanepeleri, güçlü duruşuyla ofis dekorasyonunda farkını ortaya koyuyor. Bürotime koltuk modellerini incelemek için Bold ofis koltukları,  yönetici kolt..
6.270,00₺
Vergiler Hariç:5.700,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Bold Çalışma
Bold Çalışma KoltuguÇalışma ve yaşam alanlarınız için zarif tasarımı ve konforlu oturumuyla dikkat çeken arya ofis yönetici koltukları ve kanepeleri, güçlü duruşuyla ofis dekorasyonunda farkını ortaya koyuyor. Bürotime koltuk modellerini incelemek için Bold Çalışma koltukları,  yönetici koltukl..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Breeze
Breeze Ofis Yönetici KoltuğuÇalışma ve yaşam alanlarınız için zarif tasarımı ve konforlu oturumuyla dikkat çeken arya ofis yönetici koltukları ve kanepeleri, güçlü duruşuyla ofis dekorasyonunda farkını ortaya koyuyor. Bürotime koltuk modellerini incelemek için Arya ofis koltukları,  yönetici ko..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Breeze Şef
Breeze Ofis Yönetici Şef KoltuğuÇalışma ve yaşam alanlarınız için zarif tasarımı ve konforlu oturumuyla dikkat çeken arya ofis yönetici koltukları ve kanepeleri, güçlü duruşuyla ofis dekorasyonunda farkını ortaya koyuyor. Bürotime koltuk modellerini incelemek için Breeze Ofis Yönetici Şef Koltuğu,&n..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Brox
Brox Ofis Çalışma KoltuğuÇalışma ve yaşam alanlarınız için zarif tasarımı ve konforlu oturumuyla dikkat çeken arya ofis yönetici koltukları ve kanepeleri, güçlü duruşuyla ofis dekorasyonunda farkını ortaya koyuyor. Bürotime koltuk modellerini incelemek için Arya ofis koltukları,  yönetici koltu..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Brox Şef
Brox Ofis Yönetici Şef KoltuğuÇalışma ve yaşam alanlarınız için zarif tasarımı ve konforlu oturumuyla dikkat çeken arya ofis yönetici koltukları ve kanepeleri, güçlü duruşuyla ofis dekorasyonunda farkını ortaya koyuyor. Bürotime koltuk modellerini incelemek için Arya ofis koltukları,  yönetici ..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Caprice
Caprice Ofis Yönetici KoltuğuÇalışma ve yaşam alanlarınız için zarif tasarımı ve konforlu oturumuyla dikkat çeken arya ofis yönetici koltukları ve kanepeleri, güçlü duruşuyla ofis dekorasyonunda farkını ortaya koyuyor. Bürotime koltuk modellerini incelemek için Caprice Ofis Yönetici Koltuğu,  y..
4.290,00₺
Vergiler Hariç:3.900,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Caprice Şef
Caprice Ofis Yönetici Şef KoltuğuÇalışma ve yaşam alanlarınız için zarif tasarımı ve konforlu oturumuyla dikkat çeken arya ofis yönetici koltukları ve kanepeleri, güçlü duruşuyla ofis dekorasyonunda farkını ortaya koyuyor. Bürotime koltuk modellerini incelemek için Caprice Ofis Yönetici Şef Koltuğu,..
3.850,00₺
Vergiler Hariç:3.500,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Comfort
Comfort Ofis Yönetici KoltuğuÇalışma ve yaşam alanlarınız için zarif tasarımı ve konforlu oturumuyla dikkat çeken arya ofis yönetici koltukları ve kanepeleri, güçlü duruşuyla ofis dekorasyonunda farkını ortaya koyuyor. Bürotime koltuk modellerini incelemek için Comfort Ofis Yönetici Koltuğu,  y..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)