Ürünler
Your Cart

Thonet Sandalye

Thonet Sandalye


Thonet'in elit restaurantlar için tasarladığı en şık modellerindendir. İnce ve zarif çizgileriyle şık, hazeran hasır el ölgüsüyle sıcak, hafif ve konforlu çok özel bir tasarımdır. Thonet Sandalye Türkiye' de yalnızca firmamız tarafından üretilmektedir.%100 Masif kayın ağacından buharla bükme yöntemiyle eksiz üretilmiştir.

En Uygun Thonet Sandalye Modelleri

Size hizmet sunmaya devam ettiğimiz firmamızda, yeni sezonun en çok tercih edilen thonet sandalye modelleri ile cafenize renk katıyoruz. renk ve seçeneklerini değerlendirerek kararınızı verebilirsiniz.

Marka: Sandalye Gurusu Model: SG290
Graz Thonet Sandalye Grazt honet sandalye, cafe bar retoran Dekorlerına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir.Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır.Firmamızdaki tonet sandalye,..
492,48₺
Vergiler Hariç:456,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SG052
Kollu Thonet SandalyeThonet sandalye, cafe bar retoran Dekorlerına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir.Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki kollu thonet sandalye, k..
518,40₺
Vergiler Hariç:480,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SG053
Kollu Thonet Sandalye MinderliThonet sandalye, cafe bar retoran Dekorlerına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir.Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki Kollu Thonet Sa..
572,40₺
Vergiler Hariç:530,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SG056
Kollu Thonet Sandalye Yatay ÇitalıThonet sandalye, cafe bar retoran Dekorlerına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir.Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki Kollu Thone..
518,40₺
Vergiler Hariç:480,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SG304
Thonet Sandalye SG034Thonet sandalye, cafe bar retoran Dekorlerına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir.Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır.Firmamızdaki tonet sandalye, kalitesi ..
1.010,88₺
Vergiler Hariç:936,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SG35
Thonet Sandalye SG35Thonet sandalye, cafe bar retoran Dekorlerına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir.Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır.Firmamızdaki tonet sandalye, kalitesi v..
936,00₺
Vergiler Hariç:936,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: SG200
Thonet Sandalye SG200Thonet sandalye, cafe bar retoran Dekorlerına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir.Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır.Firmamızdaki tonet sandalye, kalitesi ..
868,32₺
Vergiler Hariç:804,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SG201
Thonet Sandalye SG201Thonet sandalye, cafe bar retoran Dekorlerına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir.Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır.Firmamızdaki tonet sandalye, kalitesi ..
712,80₺
Vergiler Hariç:660,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SG300
Thonet Sandalye SG300Thonet sandalye, cafe bar retoran Dekorlerına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir.Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır.Firmamızdaki tonet sandalye, kalitesi ..
881,28₺
Vergiler Hariç:816,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SG301
Thonet Sandalye SG301Thonet sandalye, cafe bar retoran Dekorlerına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir.Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır.Firmamızdaki tonet sandalye, kalitesi ..
935,28₺
Vergiler Hariç:866,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SG0302
Thonet Sandalye SG302Thonet sandalye, cafe bar retoran Dekorlerına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir.Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki tonet sandalye, kalitesi..
1.166,40₺
Vergiler Hariç:1.080,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SG303
Thonet Sandalye SG303Thonet sandalye, cafe bar retoran Dekorlerına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir.Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır.Firmamızdaki tonet sandalye, kalitesi ..
1.010,88₺
Vergiler Hariç:936,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SG216
Wishbone SandalyeWishbone Sandalye, cafe bar retoran Dekorlerına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir.Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır.Firmamızdaki Wishbone Sandalye, kalitesi..
1.026,00₺
Vergiler Hariç:950,00₺
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)