Ürünler
Your Cart

Ahşap Cafe Masaları


Ahşap Masalar

Marka: Sandalye-Gurusu Model: Torna Ayaklı Mutfak Masası
Ahşap Torna Ayaklı Mutfak MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken Ahşap..
10.476,00₺
Vergiler Hariç:9.700,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: Çift Renkli Werzalit Masa
Çift Renkli Werzalit Cafe MasaCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken Çi..
3.240,00₺
Vergiler Hariç:3.000,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGDOĞALAĞAÇ
Doğal Ağaç Cafe MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe masaları r..
4.968,00₺
Vergiler Hariç:4.600,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGDOĞALAĞAÇİKİLİ
Doğal Ağaç İkili Cafe MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe masa..
8.748,00₺
Vergiler Hariç:8.100,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGDOĞALCEVİZ
Doğal Ceviz  Cafe MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe mas..
4.320,00₺
Vergiler Hariç:4.000,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGDOĞALKÜTÜKMASA
Doğal Kütük Cafe MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe masaları ..
4.320,00₺
Vergiler Hariç:4.000,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: İkili Werzalit Masa
İkili Werzalit Cafe MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken İkili Werza..
7.560,00₺
Vergiler Hariç:7.000,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGKATLANIRBANKETMASA
Katlanır Banket Masa Banket masa 18mm mdflam malzemeden yuvarlak kare oval olarak imalatı yapılıyor. Banket masa ayakları açıldığında tık sesi gelir, bilye yuvaya oturunca masa boyutu kapanıyorken kapanmaz. Kapalı olan masa ise siz açıyorsunuz kendiliğinden açılmaz. Öze..
1.782,00₺
Vergiler Hariç:1.650,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGLEG001
Lego Ahşap Cafe MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe masaları r..
4.644,00₺
Vergiler Hariç:4.300,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: Masipan
Masifpan Döküm Ayaklı Cafe MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken masi..
1.566,00₺
Vergiler Hariç:1.450,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: Rustik Ahşap Masa
Rustik Ahşap Cafe MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken Rustik A..
6.912,00₺
Vergiler Hariç:6.400,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: Rustik Ahşap Masa
Rustik Ahşap Cafe MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken Rustik Ahşap ..
1.566,00₺
Vergiler Hariç:1.450,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGWRZL001
Werzalit Cafe MasalarıSizlerinde bildiği üzere herkesin zevk ve renk seçimleri farklı olabilir. Her kişinin farklı zevkleri ve seçimlerine karşılık verebilmek için ürün çeşitliliklerimizi artırmak için çalıştık. Tüm müşterilerimizi geri çevirmemek için farklı farklı modellerde ve renklerde werzalit ..
2.808,00₺
Vergiler Hariç:2.600,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: Yuvarlak Werzalit Cafe Masası
Yuvarlak Werzalit Cafe MasasıCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken Yuv..
2.268,00₺
Vergiler Hariç:2.100,00₺
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)