Ürünler
Your Cart

Siesta

Siesta Exclusive Sandalye

Siesta Sandalye, ergonomik yapısı ile oldukça iddialı. Beyaz, kırmızı, koyu gri, kum gri, siyah, transparent opak renkleri  olduğu gibi bir çok renk seçenekleri vardır . Açık alan ve kapalı alan  yemek için kullanılabilir. UV katkılıdır ve renk solmalarından uzaktır. Kolay temizlenebilir, yemek alanlarının hijyen ortamına olanak sağlar. Kullanılmadığı için istiflenebilmesi ile yerden tasarruf sağlar. Siesta masalar ile şık kombinasyonlar sağlanabilir. Siesta Sandalye modellerini bu katagoriden incelenebilir. Evlerin mutfak, balkon, teras düzenlemesi, işletmelerin iç veya dış mekan yemek düzenlemesidir. Dış hava şartlarından etkilenmez, uzun yıllar sağlamlığını korur. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

En Uygun Siesta Sandalye Fiyatları : Tüm hava şartlarına uyumludur. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk solmalarına uzak oluşu ile konfor ve şıklığı benimseyenler için vazgeçilmez bir üründür.

İkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından tasarlanmış tasarım siesta sandalye modelleri , istiflenebilmesi, doğal renkler ve kendine özgü seçenekler içindir.


Marka: Siesta Exclusive Model: Jamaica Kahverengi
Jamaica Rattan Bar Sandalyesi Kahverengi Polipropilen ve cam elyaf karışımdan mamul Jamaica bar taburesi, rattan efektli ve mat yüzeylidir. Tüm hava şartlarına uyumlu olup istiflenebilir. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk solmalarına ..
2.950,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: SGAIR001
Siesta Air Xl SandalyeTüm Mekanlara Uyum Sağlar, Cafe, Otel, Bahçe, Restoran, Ev, Mutfak, Balkon, Teras, Havuz Kenarı ve diğer tüm iç ve dış mekanlar için kullanımı ideal ve Şık Tasarımlı Sandalyedir.Kaliteli ve dekoratiftir, görselliğiyle bulunduğu mekana değer katar ve sıra dışı bir görünüme kavuş..
0,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: SGALLEGRA004
Siesta Allegra - PPTüm Mekanlara Uyum Sağlar, Cafe, Otel, Bahçe, Restoran, Ev, Mutfak, Balkon, Teras, Havuz Kenarı ve diğertüm iç ve dış mekanlar için kullanımı ideal ve Şık Tasarımlı Sandalyedir.Kaliteli ve dekoratiftir, görselliğiyle bulunduğu mekana değer katar ve sıra dışı bir görünüme kavuşturu..
0,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: SGARES003
Siesta Ares SandalyeTüm Mekanlara Uyum Sağlar, Cafe, Otel, Bahçe, Restoran, Ev, Mutfak, Balkon, Teras, Havuz Kenarı ve diğer tüm iç ve dışmekanlar için kullanımı ideal ve Şık Tasarımlı Sandalyedir.Kaliteli ve dekoratiftir, görselliğiyle bulunduğu mekana değer katar ve sıra dışı bir görünüme kav..
0,00₺
Model: SGARTHUR004
Siesta Arthur SandalyeTüm Mekanlara Uyum Sağlar, Cafe, Otel, Bahçe, Restoran, Ev, Mutfak, Balkon, Teras, Havuz Kenarı ve diğer tüm iç ve dış mekanlar için kullanımı ideal ve Şık Tasarımlı Sandalyedir.Kaliteli ve dekoratiftir, görselliğiyle bulunduğu mekana değer katar ve sıra dışı bir görünüme kavuş..
2.975,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: SGBABY005
Siesta Baby ElizabethTüm Mekanlara Uyum Sağlar, Cafe, Otel, Bahçe, Restoran, Ev, Mutfak, Balkon, Teras, Havuz Kenarı ve diğer tüm iç ve dış mekanlar için kullanımı ideal ve Şık Tasarımlı Sandalyedir.Kaliteli ve dekoratiftir, görselliğiyle bulunduğu mekana değer katar ve sıra dışı bir görünüme kavuşt..
1.450,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: SGBEE008
Siesta Bee SandalyeTüm Mekanlara Uyum Sağlar, Cafe, Otel, Bahçe, Restoran, Ev, Mutfak, Balkon, Teras, Havuz Kenarı vdiğer tüm iç ve dış mekanlar için kullanımı ideal ve Şık Tasarımlı Sandalyedir.Kaliteli ve dekoratiftir, görselliğiyle bulunduğu mekana değer katar ve sıra dışı bir görünüme kavuşturur..
4.000,00₺
Model: SGBELLA007
Siesta Bella SandalyeTüm Mekanlara Uyum Sağlar, Cafe, Otel, Bahçe, Restoran, Ev, Mutfak, Balkon, Teras, Havuz Kenarı ve diğer tüm iç ve dış mekanlar için kullanımı ideal ve Şık Tasarımlı Sandalyedir.Kaliteli ve dekoratiftir, görselliğiyle bulunduğu mekana değer katar ve sıra dışı bir görünüme kavuşt..
2.450,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: SGBLOM006
Siesta Bloom SandalyeTüm Mekanlara Uyum Sağlar, Cafe, Otel, Bahçe, Restoran, Ev, Mutfak, Balkon, Teras, Havuz Kenarı ve diğer tüm iç ve dış mekanlar için kullanımı ideal ve Şık Tasarımlı Sandalyedir.Kaliteli ve dekoratiftir, görselliğiyle bulunduğu mekana değer katar ve sıra dışı bir görünüme kavuşt..
2.921,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: SGBO008
Siesta Bo SandalyeTüm Mekanlara Uyum Sağlar, Cafe, Otel, Bahçe, Restoran, Ev, Mutfak, Balkon, Teras, Havuz Kenarı ve diğer tüm iç ve dış mekanlar için kullanımı ideal ve Şık Tasarımlı Sandalyedir.Kaliteli ve dekoratiftir, görselliğiyle bulunduğu mekana değer katar ve sıra dışı bir görünüme kavuşturu..
2.925,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: SGBOXIKILI009
Siesta Box İkili KoltukTüm Mekanlara Uyum Sağlar, Cafe, Otel, Bahçe, Restoran, Ev, Mutfak, Balkon, Teras, Havuz Kenarı ve diğer tüm iç ve dış mekanlar için kullanımı ideal ve Şık Tasarımlı Sandalyedir.Kaliteli ve dekoratiftir, görselliğiyle bulunduğu mekana değer katar ve sıra dışı bir görünüme kavu..
3.700,00₺
Model: SGBOX009
Siesta Box KoltukTüm Mekanlara Uyum Sağlar, Cafe, Otel, Bahçe, Restoran, Ev, Mutfak, Balkon, Teras, Havuz Kenarı ve diğer tüm iç ve dış mekanlar için kullanımı ideal ve Şık Tasarımlı Sandalyedir.Kaliteli ve dekoratiftir, görselliğiyle bulunduğu mekana değer katar ve sıra dışı bir görünüme kavuşturur..
2.425,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: siesta cross beyaz
siesta cross sandalye beyazİkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen katlanabilir dizayn sandalye alegra , doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.Tüm hava şartlarına uyumludur. Kolay..
2.950,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: siesta cross koyu gri
siesta cross sandalye koyugri İkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen katlanabilir dizayn sandalye alegra , doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.Tüm hava şartlarına uyumludur. Ko..
2.950,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: siesta cross koyugri
siesta cross sandalye koyugriİkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen katlanabilir dizayn sandalye alegra , doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.Tüm hava şartlarına uyumludur. Kol..
2.950,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 77 (6 Sayfa)