Ürünler
Your Cart

Ofis

Ofis Koltukları Modelleri ve Fiyatları

Ofis koltukları, çalışma ortamınızı tamamlayan önemli bir mobilya parçasıdır. Konfor, ergonomi ve estetik unsurları bir araya getirerek, çalışanların verimliliğini artırabilir ve uzun saatler boyunca rahat bir oturma deneyimi sunabilirler. Çeşitli tasarım seçenekleri arasından seçim yaparken, ofis mobilyalarınızın tarzına ve işlevselliğine uygun olanı seçmek önemlidir. Ergonomik destek, ayarlanabilir özellikler ve yüksek kaliteli malzemeler gibi faktörler, ofis koltuğunun kalitesini belirleyen unsurlar arasındadır. En uygun ofis koltuğunu bulmak için geniş bir seçenek arasında araştırma yapabilir ve bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.

“Sandalye Gurusu” markasını “Kalite ve Güven” ile özdeşleştiren firmamız sektöre arge, patent, tasarım, topyekun mükemmelleşme ile ilgili ciddi katkılarda bulunmakta ve öncü olmanın gerektirdiği sorumluluğu her zaman hakkıyla taşımaktadır.“Sandalye Gurusu” markası altında sunulan ürünlerimiz İSO 9001:2000 kalite yönetim sistemi ile özdeşleşmiş olarak  tasarım, üretim, satış ve servis faaliyetlerini sürdürmektedir.

Marka: Gurusu Model: ally
Ally Ofis Yönetici KoltuğuÇalışma ve yaşam alanlarınız için zarif tasarımı ve konforlu oturumuyla dikkat çeken Ally ofis yönetici koltukları ve kanepeleri, güçlü duruşuyla ofis dekorasyonunda farkını ortaya koyuyor. Bürotime koltuk modellerini incelemek için Ally ofis koltukları,  yönetici kolt..
3.880,00₺
Marka: Gurusu Model: Alpha
Alpha Fileli Ofis Yönetici KoltuğuGün boyu terletme yapmayan fileli yönetici koltuk modelimiz Ermes alüminyum yıldız ayaklı ve multitit mekanizmalıdır. Bel desteği sayesinde omurganızı korur. Kolçakları ayarlanabilir. Ayarlanabilir yükseklik özelliği kadar, eğimi sabitleme fonksiyonuyla da oldukça k..
0,00₺
Marka: Gurusu Model: Arc
 Arc Ofis Proje KoltuklarıÜst kalitede oturma çözümleri yaratmak için, fikirleri ve tasarımın gücünü  ustalıkla işleyerek, sahip olduğu  tecrübeyle sizin için bir araya getirir. Sandalye Gurusu'nun sizin için tasarladığı oturma çözümlerinde bugünün ve geleceğin trendlerini bulacak, he..
0,00₺
Marka: Gurusu Model: Arya Fileli
Arya Fileli Yönetici  Çalışma KoltuklarıGün boyu terletme yapmayan fileli yönetici koltuk modelimiz Arya alüminyum yıldız ayaklı ve multitit mekanizmalıdır. Bel desteği sayesinde omurganızı korur. Kolçakları ayarlanabilir. Ayarlanabilir yükseklik özelliği kadar, eğimi sabitleme fonksiyonuyla da..
0,00₺
Model: ARYA 43 MİSAFİR KROMLU U AYAK
Arya Yönetici Misafir KoltuklarıÇalışma ve yaşam alanlarınız için zarif tasarımı ve konforlu oturumuyla dikkat çeken arya yönetici misafir koltukları ve kanepeleri, güçlü duruşuyla ofis dekorasyonunda farkını ortaya koyuyor. Bürotime koltuk modellerini incelemek için Arya ofis koltukları,  yöne..
0,00₺
Marka: Gurusu Model: ARYA 61 ÇALIŞMA MULTİTİLT MEKANİZMA
Arya Yönetici Ve Çalışma Koltukları Arya ofis yönetici  koltuğu metal iskelet üzerine kesme süngerli alüminyum kol ve ayaklı krom amortisörlü arkaya yatarlık ve istenilen konumda sabitleme yapan mekanizması ile istediğiniz konumda oturum sağlayabilirsiniz. Her renkte deri veya kumaş ile ür..
0,00₺
Marka: Gurusu Model: ARYA DÖŞEMELİ SIRT / AYARLI KOLÇAK / ALÜMİNYUM AYAK
Arya Yönetici Çalışma KoltuklarıÇalışma ve yaşam alanlarınız için zarif tasarımı ve konforlu oturumuyla dikkat çeken arya ofis yönetici koltukları ve kanepeleri, güçlü duruşuyla ofis dekorasyonunda farkını ortaya koyuyor. Bürotime koltuk modellerini incelemek için Arya ofis koltukları,  yönetic..
0,00₺
Marka: Gurusu Model: Arya Siyah
Arya Fileli Yönetici Ofis KoltuklarıGün boyu terletme yapmayan fileli yönetici koltuk modelimiz Arya alüminyum yıldız ayaklı ve multitit mekanizmalıdır. Bel desteği sayesinde omurganızı korur. Kolçakları ayarlanabilir. Ayarlanabilir yükseklik özelliği kadar, eğimi sabitleme fonksiyonuyla da oldukça ..
0,00₺
Marka: Gurusu Model: Axis
Axis Ofis Yönetici KoltuguÇalışma ve yaşam alanlarınız için zarif tasarımı ve konforlu oturumuyla dikkat çeken arya ofis yönetici koltukları ve kanepeleri, güçlü duruşuyla ofis dekorasyonunda farkını ortaya koyuyor. Bürotime koltuk modellerini incelemek için Axis ofis koltukları,  yönetici kolt..
0,00₺
Marka: Gurusu Model: Balence
Balence Ofis Proje KoltuklarıÜst kalitede oturma çözümleri yaratmak için, fikirleri ve tasarımın gücünü  ustalıkla işleyerek, sahip olduğu  tecrübeyle sizin için bir araya getirir. Sandalye Gurusu'nun sizin için tasarladığı oturma çözümlerinde bugünün ve geleceğin trendlerini bulacak, her ..
0,00₺
Marka: Gurusu Model: Barcelona
Barcelona Ofis Proje KoltuklarıÜst kalitede oturma çözümleri yaratmak için, fikirleri ve tasarımın gücünü  ustalıkla işleyerek, sahip olduğu  tecrübeyle sizin için bir araya getirir. Sandalye Gurusu'nun sizin için tasarladığı oturma çözümlerinde bugünün ve geleceğin trendlerini bulacak, he..
12.350,00₺
Marka: Gurusu Model: Basic
Basic Ofis Çalışma KoltuğuÇalışma ve yaşam alanlarınız için zarif tasarımı ve konforlu oturumuyla dikkat çeken arya ofis yönetici koltukları ve kanepeleri, güçlü duruşuyla ofis dekorasyonunda farkını ortaya koyuyor. Bürotime koltuk modellerini incelemek için Basic ofis koltukları,  yönetici kol..
0,00₺
Marka: Gurusu Model: Bella001
Bella Filali Ofis KoltuğuGün boyu terletme yapmayan fileli yönetici koltuk modelimiz Ermes alüminyum yıldız ayaklı ve multitit mekanizmalıdır. Bel desteği sayesinde omurganızı korur. Kolçakları ayarlanabilir. Ayarlanabilir yükseklik özelliği kadar, eğimi sabitleme fonksiyonuyla da oldukça konforlu b..
0,00₺
Marka: Gurusu Model: Bent
Bent Ofis Proje KoltuklarıÜst kalitede oturma çözümleri yaratmak için, fikirleri ve tasarımın gücünü  ustalıkla işleyerek, sahip olduğu  tecrübeyle sizin için bir araya getirir. Sandalye Gurusu'nun sizin için tasarladığı oturma çözümlerinde bugünün ve geleceğin trendlerini bulacak, her ürü..
6.800,00₺
Marka: Gurusu Model: Beta
Beta Ofis Fileli Yönetici Çalışma KoltuğuGün boyu terletme yapmayan fileli yönetici koltuk modelimiz Beta alüminyum yıldız ayaklı ve multitit mekanizmalıdır. Bel desteği sayesinde omurganızı korur. Kolçakları ayarlanabilir. Ayarlanabilir yükseklik özelliği kadar, eğimi sabitleme fonksiyonuyla da old..
4.500,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 95 (7 Sayfa)