Ürünler
Your Cart

Ofis

Ofis Koltukları, Yönetici Çalışma Koltukları, Proje Koltukları, Bekleme Misafir Koltukları, Fileli Koltuklar Ofis Kanepeleri

Kurulduğu 1997 yılından itibaren faaliyet gösteren Sandalye Gurusu , uzman kadrosu, kalite anlayışı, müşteri odaklı olması neticesinde kısa zamanda yurtiçi ve yurtdışı pazarında hak ettiği saygın yeri almıştır.

Ofis koltukları sektöründe faaliyet gösteren firmamız her türlü müşteri ihtiyacını karşılayacak geniş ürün yelpazesi, yaygın satış ve servis ağı ile yurtiçinde yetkili bayileri üzerinden satış yapmaktadır. Firmamız yurtdışında ise özellikle Avrupa-Ortadoğu-Afrika-Asya ülkelerinde ihracat faaliyetleri sürdürmektedir.

“Sandalye Gurusu” markasını “Kalite ve Güven” ile özdeşleştiren firmamız sektöre arge, patent, tasarım, topyekun mükemmelleşme ile ilgili ciddi katkılarda bulunmakta ve öncü olmanın gerektirdiği sorumluluğu her zaman hakkıyla taşımaktadır.“Sandalye Gurusu” markası altında sunulan ürünlerimiz İSO 9001:2000 kalite yönetim sistemi ile özdeşleşmiş olarak  tasarım, üretim, satış ve servis faaliyetlerini sürdürmektedir.

Marka: Sandalye Gurusu Model: ally
Ally Ofis Yönetici KoltuğuÇalışma ve yaşam alanlarınız için zarif tasarımı ve konforlu oturumuyla dikkat çeken Ally ofis yönetici koltukları ve kanepeleri, güçlü duruşuyla ofis dekorasyonunda farkını ortaya koyuyor. Bürotime koltuk modellerini incelemek için Ally ofis koltukları,  yönetici kolt..
4.268,00₺
Vergiler Hariç:3.880,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Alpha
Alpha Fileli Ofis Yönetici KoltuğuGün boyu terletme yapmayan fileli yönetici koltuk modelimiz Ermes alüminyum yıldız ayaklı ve multitit mekanizmalıdır. Bel desteği sayesinde omurganızı korur. Kolçakları ayarlanabilir. Ayarlanabilir yükseklik özelliği kadar, eğimi sabitleme fonksiyonuyla da oldukça k..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Arc
 Arc Ofis Proje KoltuklarıÜst kalitede oturma çözümleri yaratmak için, fikirleri ve tasarımın gücünü  ustalıkla işleyerek, sahip olduğu  tecrübeyle sizin için bir araya getirir. Sandalye Gurusu'nun sizin için tasarladığı oturma çözümlerinde bugünün ve geleceğin trendlerini bulacak, he..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Arya Fileli
Arya Fileli Yönetici  Çalışma KoltuklarıGün boyu terletme yapmayan fileli yönetici koltuk modelimiz Arya alüminyum yıldız ayaklı ve multitit mekanizmalıdır. Bel desteği sayesinde omurganızı korur. Kolçakları ayarlanabilir. Ayarlanabilir yükseklik özelliği kadar, eğimi sabitleme fonksiyonuyla da..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Model: ARYA 43 MİSAFİR KROMLU U AYAK
Arya Yönetici Misafir KoltuklarıÇalışma ve yaşam alanlarınız için zarif tasarımı ve konforlu oturumuyla dikkat çeken arya yönetici misafir koltukları ve kanepeleri, güçlü duruşuyla ofis dekorasyonunda farkını ortaya koyuyor. Bürotime koltuk modellerini incelemek için Arya ofis koltukları,  yöne..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: ARYA 61 ÇALIŞMA MULTİTİLT MEKANİZMA
Arya Yönetici Ve Çalışma Koltukları Arya ofis yönetici  koltuğu metal iskelet üzerine kesme süngerli alüminyum kol ve ayaklı krom amortisörlü arkaya yatarlık ve istenilen konumda sabitleme yapan mekanizması ile istediğiniz konumda oturum sağlayabilirsiniz. Her renkte deri veya kumaş ile ür..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: ARYA DÖŞEMELİ SIRT / AYARLI KOLÇAK / ALÜMİNYUM AYAK
Arya Yönetici Çalışma KoltuklarıÇalışma ve yaşam alanlarınız için zarif tasarımı ve konforlu oturumuyla dikkat çeken arya ofis yönetici koltukları ve kanepeleri, güçlü duruşuyla ofis dekorasyonunda farkını ortaya koyuyor. Bürotime koltuk modellerini incelemek için Arya ofis koltukları,  yönetic..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Arya Siyah
Arya Fileli Yönetici Ofis KoltuklarıGün boyu terletme yapmayan fileli yönetici koltuk modelimiz Arya alüminyum yıldız ayaklı ve multitit mekanizmalıdır. Bel desteği sayesinde omurganızı korur. Kolçakları ayarlanabilir. Ayarlanabilir yükseklik özelliği kadar, eğimi sabitleme fonksiyonuyla da oldukça ..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Axis
Axis Ofis Yönetici KoltuguÇalışma ve yaşam alanlarınız için zarif tasarımı ve konforlu oturumuyla dikkat çeken arya ofis yönetici koltukları ve kanepeleri, güçlü duruşuyla ofis dekorasyonunda farkını ortaya koyuyor. Bürotime koltuk modellerini incelemek için Axis ofis koltukları,  yönetici kolt..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Balence
Balence Ofis Proje KoltuklarıÜst kalitede oturma çözümleri yaratmak için, fikirleri ve tasarımın gücünü  ustalıkla işleyerek, sahip olduğu  tecrübeyle sizin için bir araya getirir. Sandalye Gurusu'nun sizin için tasarladığı oturma çözümlerinde bugünün ve geleceğin trendlerini bulacak, her ..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Barcelona
Barcelona Ofis Proje KoltuklarıÜst kalitede oturma çözümleri yaratmak için, fikirleri ve tasarımın gücünü  ustalıkla işleyerek, sahip olduğu  tecrübeyle sizin için bir araya getirir. Sandalye Gurusu'nun sizin için tasarladığı oturma çözümlerinde bugünün ve geleceğin trendlerini bulacak, he..
7.700,00₺
Vergiler Hariç:7.000,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Basic
Basic Ofis Çalışma KoltuğuÇalışma ve yaşam alanlarınız için zarif tasarımı ve konforlu oturumuyla dikkat çeken arya ofis yönetici koltukları ve kanepeleri, güçlü duruşuyla ofis dekorasyonunda farkını ortaya koyuyor. Bürotime koltuk modellerini incelemek için Basic ofis koltukları,  yönetici kol..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Bella001
Bella Filali Ofis KoltuğuGün boyu terletme yapmayan fileli yönetici koltuk modelimiz Ermes alüminyum yıldız ayaklı ve multitit mekanizmalıdır. Bel desteği sayesinde omurganızı korur. Kolçakları ayarlanabilir. Ayarlanabilir yükseklik özelliği kadar, eğimi sabitleme fonksiyonuyla da oldukça konforlu b..
0,00₺
Vergiler Hariç:0,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Bent
Bent Ofis Proje KoltuklarıÜst kalitede oturma çözümleri yaratmak için, fikirleri ve tasarımın gücünü  ustalıkla işleyerek, sahip olduğu  tecrübeyle sizin için bir araya getirir. Sandalye Gurusu'nun sizin için tasarladığı oturma çözümlerinde bugünün ve geleceğin trendlerini bulacak, her ürü..
6.800,00₺
Vergiler Hariç:6.800,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Beta
Beta Ofis Fileli Yönetici Çalışma KoltuğuGün boyu terletme yapmayan fileli yönetici koltuk modelimiz Beta alüminyum yıldız ayaklı ve multitit mekanizmalıdır. Bel desteği sayesinde omurganızı korur. Kolçakları ayarlanabilir. Ayarlanabilir yükseklik özelliği kadar, eğimi sabitleme fonksiyonuyla da old..
4.950,00₺
Vergiler Hariç:4.500,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 95 (7 Sayfa)