Ürünler
Your Cart

Ahşap Bar Sandalyeleri

Ahşap Bar Sandalyeleri

Ahşap Bar sandalyelerin kullanım alanları geniştir. Koltuklara oranla daha çok tercih edilmesinin nedeni ise daha rahat taşınabilir olmasıdır. Ev, kafe ve restoranlarda bulunan bar sandalye seçimi her ne olursa olsun ortama rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Ahşap Bar sandalyesi artık sadece oturma fonksiyonu için kullanılmasının dışında ada mutfak masalarında bar sandalye setini tamamlamak veya dekoratif görüntüsü sebebiyle ortama farklılık katmak için de kullanılabilen birer mobilya haline geldi.

En Trend 2024 Bar Sandalyeleri Sandalye Gurusu'da 

Kullanışlı alanlara sahip olmak ve müşterilerinize daha kaliteli bir şekilde hitap etmek için bar sandalyeleri kategorisinde ihtiyacınızı karşılayacak bar sandalyeleri modellerini inceleyebilirsiniz.

Sandalye Gurusu ile en uygun fiyatlarla sahip olun.

Ahşap  bar sandalyeleri genellikle gençlerin bulunduğu mekânlar için kullanılır. Kafelerde, Barlarda, Düğünlerde ve Organizasyonlar da bulunan bar sandalyelerin uyumunu bistro masaları tamamlamaktadır. Rahat ortamın verdiği sıcaklık gelen müşterilere yansımaktadır. Bu tür mobilyalarda aranan en önemli özellik dayanıklılığı ve müşteriye vermiş olduğu güvendir. Siz değerli müşterilerimizi www.sandalyegurusu.com adlı linkte çok özel ürünlerle sizleri beklemektedir. 


Marka: Gurusu Model: Kara Fırın
Ahşap Kara Fırın Bar SandalyesiÇizgiliKumaş döşemesi ile konfor sağlarken, ahşap yapısı rustik çekiciliği ifade ediyor. Bu klasik bileşen, en iyi bir şekilde kıvrımları sırt ve zengin bir ceviz kaplamasıyla güzel bir konsept sağlıyor. Ayrıca, ayaklarınızı şık bir şekilde desteklemek için bulunuyor; ..
3.600,00₺
Marka: Gurusu Model: SGBAR0020
Alya Bar SandalyesiEstetik ahşap, metal ve derinin birleşimi ile harika bir tasarım olan Alya Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için..
4.200,00₺
Marka: Gurusu Model: Amerikan
Amerikan Mutfak Bar SandalyesiSiyah deri döşemesi ile konfor sağlarken, ahşap yapısı rustik çekiciliği ifade ediyor. Bu klasik bileşen, en iyi bir şekilde kıvrımları sırt ve zengin bir ceviz kaplamasıyla güzel bir konsept sağlıyor. Ayrıca, ayarlanabilen yükseklik ayarlı krom veya statik boya ayak ya..
6.100,00₺
Marka: Gurusu Model: SGBAR0021
Atron Bar SandalyesiEstetik ahşap Ve Deri birleşimi ile harika bir tasarım olan Atron Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için uygundu..
9.530,00₺
Marka: Gurusu Model: Bodrum Bar Sandalyesi
Bodrum Ayarlanabilir Bar SandalyesiAhşap ceviz cilası ile konfor sağlarken, ahşap yapısı rustik çekiciliği ifade ediyor. Bu klasik bileşen, en iyi bir şekilde kıvrımları sırt ve zengin bir ceviz kaplamasıyla güzel bir konsept sağlıyor. Ayrıca, ayarlanabilen yükseklik ayarlı krom veya statik boya aya..
8.000,00₺
Marka: Gurusu Model: Boho
Boho Ahşap Bar Sandalyesi Siyah deri döşemesi ile konfor sağlarken, ahşap yapısı rustik çekiciliği ifade ediyor. Bu klasik bileşen, en iyi bir şekilde kıvrımları sırt ve zengin bir ceviz kaplamasıyla güzel bir konsept sağlıyor. kauçuk yumuşak  bir halka tabanın altını yer alıyor zeminleri ..
6.100,00₺
Marka: Gurusu Model: boho
Boho Bar SandalyesiEstetik ahşap Ve Kumaşın Şık birleşimi ile harika bir tasarım olan Boho Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için uy..
2.900,00₺
Marka: Gurusu Model: Bolongo
Bolongo Ahşap Bar SandalyesiSiyah deri döşemesi ile konfor sağlarken, ahşap yapısı rustik çekiciliği ifade ediyor. Bu klasik bileşen, en iyi bir şekilde kıvrımları sırt ve zengin bir ceviz kaplamasıyla güzel bir konsept sağlıyor. kauçuk yumuşak  bir halka tabanın altını yer alıyor zeminleri çiz..
3.900,00₺
Marka: Gurusu Model: Cad
Cad Ahşap Bar Sandalyesi Cift Renk  ile konfor sağlarken, ahşap yapısı rustik çekiciliği ifade ediyor. Bu klasik bileşen, en iyi bir şekilde kıvrımları sırt ve zengin bir ceviz kaplamasıyla güzel bir konsept sağlıyor. kauçuk yumuşak  bir halka tabanın altını yer alıyor zeminleri çizme..
3.800,00₺
Marka: Gurusu Model: Candy Kısa
Candy Kısa Sırtlı Siyah Derili Ahşap Retro Ayaklı Bar Sandalyesi..
3.980,00₺
Marka: Gurusu Model: Caris
Caris Bar Sandalyesibenzersiz tasarımıyla değerli mineral çubuklarına saygı duruşunda bulunur. Ancak bir sanat eseri gibi görünmesi, işlevsellikten yoksun olduğu anlamına gelmez. Kabartmalı ayaklık, sevdiklerinizle daha uzun sohbetler için mükemmel bir zemin hazırlıyor.Bar alanınız veya mu..
6.100,00₺
Marka: Gurusu Model: SGBAR009
Class Bar SandalyesiEstetik ahşap Ve Kumaş birleşimi ile harika bir tasarım olan Class Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için uygundur, F..
3.100,00₺
Model: SGBAR0010
Cooper Bar SandalyesiEstetik ahşap Ayaklı Ve Derinin birleşimi ile harika bir tasarım olan Cooper Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım ..
3.600,00₺
Marka: Gurusu Model: SGBAR0053
Cross Thonet Bar SandalyesiSabit Ayarlı Modern Ahşap Bar Sandalye Modeli, Trend yaşam alanlarına sahip olabilmek, estetik açıdan en iyi tasarımları yakalamak için sezonun en güzel Ahşap sandalye modelleri ile tanışın. Tabure modelleri ile sunulan tasarım ve renk seçeneklerini değerlendirerek istediğ..
4.900,00₺
Marka: Gurusu Model: SGBRDML001
Damla Bar SandalyesiKullanışlı alanlara sahip olmak ve müşterilerinize daha kaliteli bir şekilde hitap etmek için bar sandalyeleri kategorisinde ihtiyacınızı karşılayacak bar sandalyeleri modellerini inceleyebilirsiniz. Bu kategoride yer alan bar sandalyeleri modelleri,  ahşap kayın agacından m..
3.800,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 63 (5 Sayfa)