Ürünler
Your Cart

Ahşap Bar Sandalyeleri

Ahşap Bar Sandalyeleri

Ahşap Bar sandalyelerin kullanım alanları geniştir. Koltuklara oranla daha çok tercih edilmesinin nedeni ise daha rahat taşınabilir olmasıdır. Ev, kafe ve restoranlarda bulunan bar sandalye seçimi her ne olursa olsun ortama rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Ahşap Bar sandalyesi artık sadece oturma fonksiyonu için kullanılmasının dışında ada mutfak masalarında bar sandalye setini tamamlamak veya dekoratif görüntüsü sebebiyle ortama farklılık katmak için de kullanılabilen birer mobilya haline geldi.

En Trend 2022 Bar Sandalyeleri Sandalye Gurusu'da 

Kullanışlı alanlara sahip olmak ve müşterilerinize daha kaliteli bir şekilde hitap etmek için bar sandalyeleri kategorisinde ihtiyacınızı karşılayacak bar sandalyeleri modellerini inceleyebilirsiniz.

Sandalye Gurusu ile en uygun fiyatlarla sahip olun.

Ahşap  bar sandalyeleri genellikle gençlerin bulunduğu mekânlar için kullanılır. Kafelerde, Barlarda, Düğünlerde ve Organizasyonlar da bulunan bar sandalyelerin uyumunu bistro masaları tamamlamaktadır. Rahat ortamın verdiği sıcaklık gelen müşterilere yansımaktadır. Bu tür mobilyalarda aranan en önemli özellik dayanıklılığı ve müşteriye vermiş olduğu güvendir. Siz değerli müşterilerimizi www.sandalyegurusu.com adlı linkte çok özel ürünlerle sizleri beklemektedir. 


Marka: Sandalye-Gurusu Model: Kara Fırın
Ahşap Kara Fırın Bar SandalyesiÇizgiliKumaş döşemesi ile konfor sağlarken, ahşap yapısı rustik çekiciliği ifade ediyor. Bu klasik bileşen, en iyi bir şekilde kıvrımları sırt ve zengin bir ceviz kaplamasıyla güzel bir konsept sağlıyor. Ayrıca, ayaklarınızı şık bir şekilde desteklemek için bulunuyor; ..
3.888,00₺
Vergiler Hariç:3.600,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGBAR0020
Alya Bar SandalyesiEstetik ahşap, metal ve derinin birleşimi ile harika bir tasarım olan Alya Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için..
3.456,00₺
Vergiler Hariç:3.200,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: Amerikan
Amerikan Mutfak Bar SandalyesiSiyah deri döşemesi ile konfor sağlarken, ahşap yapısı rustik çekiciliği ifade ediyor. Bu klasik bileşen, en iyi bir şekilde kıvrımları sırt ve zengin bir ceviz kaplamasıyla güzel bir konsept sağlıyor. Ayrıca, ayarlanabilen yükseklik ayarlı krom veya statik boya ayak ya..
3.672,00₺
Vergiler Hariç:3.400,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: AYMES
Aymes Ahşap Bar SandalyesiSiyah deri döşemesi ile konfor sağlarken, ahşap yapısı rustik çekiciliği ifade ediyor. Bu klasik bileşen, en iyi bir şekilde kıvrımları sırt ve zengin bir ceviz kaplamasıyla güzel bir konsept sağlıyor. Ayrıca, ayarlanabilen yükseklik ayarlı krom veya statik boya ayak yapısı..
3.348,00₺
Vergiler Hariç:3.100,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: Bodrum Bar Sandalyesi
Bodrum Ayarlanabilir Bar SandalyesiAhşap ceviz cilası ile konfor sağlarken, ahşap yapısı rustik çekiciliği ifade ediyor. Bu klasik bileşen, en iyi bir şekilde kıvrımları sırt ve zengin bir ceviz kaplamasıyla güzel bir konsept sağlıyor. Ayrıca, ayarlanabilen yükseklik ayarlı krom veya statik boya aya..
3.132,00₺
Vergiler Hariç:2.900,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: Boho
Boho Ahşap Bar Sandalyesi Siyah deri döşemesi ile konfor sağlarken, ahşap yapısı rustik çekiciliği ifade ediyor. Bu klasik bileşen, en iyi bir şekilde kıvrımları sırt ve zengin bir ceviz kaplamasıyla güzel bir konsept sağlıyor. kauçuk yumuşak  bir halka tabanın altını yer alıyor zeminleri ..
3.132,00₺
Vergiler Hariç:2.900,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: Bolongo
Bolongo Ahşap Bar SandalyesiSiyah deri döşemesi ile konfor sağlarken, ahşap yapısı rustik çekiciliği ifade ediyor. Bu klasik bileşen, en iyi bir şekilde kıvrımları sırt ve zengin bir ceviz kaplamasıyla güzel bir konsept sağlıyor. kauçuk yumuşak  bir halka tabanın altını yer alıyor zeminleri çiz..
1.771,20₺
Vergiler Hariç:1.640,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: Cad
Cad Ahşap Bar Sandalyesi Cift Renk  ile konfor sağlarken, ahşap yapısı rustik çekiciliği ifade ediyor. Bu klasik bileşen, en iyi bir şekilde kıvrımları sırt ve zengin bir ceviz kaplamasıyla güzel bir konsept sağlıyor. kauçuk yumuşak  bir halka tabanın altını yer alıyor zeminleri çizme..
4.104,00₺
Vergiler Hariç:3.800,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGBAR0057
Flora Ahşap Bar SandalyesiAhşap Ve kumaşın birleşimi ile harika bir tasarım olan Flora Ahşap Bar Sandalyesi Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyesi modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için uygun..
1.944,00₺
Vergiler Hariç:1.800,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: SGGLR001
Gloria Bar SandalyesiEstetik ahşap Ve metalin birleşimi ile harika bir tasarım olan Gloria Bar Sandalyesi  Ortamlara Tarz Katacak, Bütün mekanlar da iç mekan ve dış mekan kullanımına da elverişli olan bir bar sandalyesi türüdür. Bar sandalyeleri modelleri yüksek oturma alanlarında kullanım için..
3.888,00₺
Vergiler Hariç:3.600,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: Hay Beyaz
Hay  Bar SandalyesiBar sandalyelerin kullanım alanları geniştir. Koltuklara oranla daha çok tercih edilmesinin nedeni ise daha rahat taşınabilir olmasıdır. Ev, kafe ve restoranlarda bulunan bar sandalye seçimi her ne olursa olsun ortama rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Hay  Bar sandalyesi ar..
3.888,00₺
Vergiler Hariç:3.600,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: Hermes
Hermes Ayarlanabilir Ahşap Bar SandalyesiSiyah deri döşemesi ile konfor sağlarken, ahşap yapısı rustik çekiciliği ifade ediyor. Bu klasik bileşen, en iyi bir şekilde kıvrımları sırt ve zengin bir ceviz kaplamasıyla güzel bir kontsep saglıyor. Ayrıca, ayarlanabilen yükseklik ayarlı krom veya statik b..
3.888,00₺
Vergiler Hariç:3.600,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: Kirlangıç
Kırlangıç Ham Ahşap Bar SandalyesiHam Kırlangıç  Ahşap Bar Sandalyesi Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmektedir.  Ham bar sandalye modelimiz %100 yerli üretim üründür.  Zımpara yapılmış olarak teslim edilmekte olup cila ve boya için uygundur. Ürün nostaljik olarak çok şık ve estetik..
2.030,40₺
Vergiler Hariç:1.880,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: Kırlangıç Kollu
Kırlangıç Kollu Ham  Ahşap Bar SandalyesiHam Kırlangıç Kollu Ahşap Bar Sandalyesi Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmektedir.  Ham bar sandalye modelimiz %100 yerli üretim üründür.  Zımpara yapılmış olarak teslim edilmekte olup cila ve boya için uygundur. Ürün nostaljik olarak çok şı..
2.030,40₺
Vergiler Hariç:1.880,00₺
Marka: Sandalye-Gurusu Model: Latina
Latina Ahşap Bar SandalyeleriBar sandalyelerin kullanım alanları geniştir. Koltuklara oranla daha çok tercih edilmesinin nedeni ise daha rahat taşınabilir olmasıdır. Ev, kafe ve restoranlarda bulunan bar sandalye seçimi her ne olursa olsun ortama rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Ahşap Bar sandalyesi a..
2.268,00₺
Vergiler Hariç:2.100,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 30 (2 Sayfa)