Ürünler
Your Cart

CARİS

CARİS
CARİS
CARİS
CARİS
CARİS
CARİS
Müşterilerinizin rahat etmesi biraz da cafeterya alanlarında uyguladığınız tasarımlara ve seçtiğiniz sandalye modellerine bağlıdır. Sizlere en güzel çözümleri sunmaya devam ettiğimiz Sandalye Gurusu farkıyla sunduğumuz modellerini inceleyerek oturma alanlarına şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.
CARİS

Caris Bar Sandalyesi

benzersiz tasarımıyla değerli mineral çubuklarına saygı duruşunda bulunur. Ancak bir sanat eseri gibi görünmesi, işlevsellikten yoksun olduğu anlamına gelmez. Kabartmalı ayaklık, sevdiklerinizle daha uzun sohbetler için mükemmel bir zemin hazırlıyor.

Bar alanınız veya mutfak tezgahınız için göz alıcı bir oturma çözümü arıyorsanız, Caris Bar Taburesi tam size göre. Siyah kabartmalı lake çelik ayak dayama yerleri ile fırçalanmış bronz veya gri çelikten zarif bir şekilde yapılmış ve her biri 27 kg ağırlığında olan bu ürün, şehrin konuşması garantili olağanüstü bir üründür. Bununla birlikte, kaplamanın zamanla aşınabileceğini lütfen unutmayın. İç mekan işinde otuz yılı aşkın bir süredir, size tavsiyelerde bulunmak, aramalarınızı daraltmak ve seçimlerinize rehberlik etmek için hazırız. Ayrıca bize bir whatsapp gönderebilir veya bire bir zoom danışmanlığı için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Haftanın yedi günü açığız.

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

En güzel modellerle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam ettiğimiz firmamızda, yeni sezonun en çok tercih edilen ahşap sandalye modelleri ile cafenize renk katıyoruz cafe sandalye renk ve seçeneklerini değerlendirerek kararınızı verebilirsiniz.


  • Ürün: 1
  • Model: Caris
  • Aynı Gün Teslim: 15 Gün Teslim Süresi
  • Nakliye: 1 KALİTE
  • En Güzel: Renk Seçenekl
  • Sandalye Gurusu: Kumaş Ve Deri Seç
  • Ürünü Kodu: İstanbul İçi Ücretsiz Teslimat
Sandalye Gurusunuda Çok Uygun Fiyat 0
Ürün Görünümleri: 47
6.100,00₺