Ürünler
Your Cart

Siesta Exclusive

Siesta Exclusive

Tüm hava şartlarına uyumludur. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk solmalarına uzak oluşu ile konfor ve şıklığı benimseyenler için vazgeçilmez bir üründür. Üretiminin %75 ini ihracat yapan siesta konsept ürünlerinde TSE, ISO 9001:2000 ve CATAS kalite ve ürün güvenliği belgelerine sahiptir


Marka: Siesta Exclusive Model: 096 ALLEGRA-PP
seista allegra pp siyahİkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen katlanabilir dizayn sandalye allegra pp ,  doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.En Ucuz Siesta Sandalye Fiyatl..
1.100,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Air Beyaz
Siesta Air Sandalye Beyazİkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen katlanabilir dizayn sandalye Dream, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.En Ucuz Siesta Sandalye Fiyatları Sandal..
0,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: air 014
Siesta Air Sandalye Kırmızıİkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen katlanabilir dizayn sandalye Air , doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.En Ucuz Siesta Sandalye Fiyatları Sanda..
0,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: air koyugri
Siesta Air Sandalye Koyugriİkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen katlanabilir dizayn sandalye Air, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.En Ucuz Siesta Sandalye Fiyatları Sandal..
0,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: air 014
Siesta Air Sandalye Kumgriİkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen katlanabilir dizayn sandalye Air , doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.En Ucuz Siesta Sandalye Fiyatları Sandal..
0,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: air 014
Siesta Air Sandalye Siyahİkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen katlanabilir dizayn sandalye air, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.En Ucuz Siesta Sandalye Fiyatları Sandalye..
0,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: Air 014
Siesta Air Sandalye Turuncuİkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen katlanabilir dizayn sandalye air, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.En Ucuz Siesta Sandalye Fiyatları Sandal..
0,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: air 014
Siesta Air Sandalye Yeşil İkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen katlanabilir dizayn sandalye air, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.En Ucuz Siesta Sandalye Fiyatları Sa..
0,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: airxl 004
Siesta Aır xl Sandalye Kırmızıİkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen katlanabilir dizayn sandalye airxl, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.En Ucuz Siesta Sandalye Fiyatları S..
0,00₺
Model: Aır xl 004
Siesta Aır xl Sandalye Beyazİkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen katlanabilir dizayn sandalye Dream, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.En Ucuz Siesta Sandalye Fiyatları San..
0,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: airxl 004
Siesta Air Xl Sandalye Sarıİkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen katlanabilir dizayn sandalye Air , cEn Ucuz Siesta Sandalye Fiyatları Sandalye Gurusu'ndaTüm hava şartlarına uyumludur. Kolay taşınabilirliği, kolay temizlenebilmesi, çürümeye, pasl..
0,00₺
Model: airxl 004
Siesta Aır xl Sandalye Tropik Yeşilİkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen katlanabilir dizayn sandalye airxl, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.En Ucuz Siesta Sandalye Fiyatl..
0,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: airxl 004
Siesta Aır xl Sandalye Koyugriİkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen katlanabilir dizayn sandalye airxl, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.En Ucuz Siesta Sadalye Fiyatları Sa..
0,00₺
Model: airxl 004
Siesta Airxl Sandalye Kumgriİkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen katlanabilir dizayn sandalye airxl, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.En Ucuz Siesta Sandalye Fiyatları San..
0,00₺
Marka: Siesta Exclusive Model: allegra 057
Siesta allegra Sandalye kahverengi transparanİkinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen katlanabilir dizayn sandalye allegra, doğal renkleri ve kendine özgü görüntüsüyle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.En Ucuz Siesta San..
0,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 117 (8 Sayfa)