Ürünler
Your Cart

Cafe Sedir Berjer Modelleri

Cafe Sedir Berjer Modelleri
-32 %
Müşterilerinizin rahat etmesi biraz da cafeterya alanlarında uyguladığınız tasarımlara ve seçtiğiniz sandalye modellerine bağlıdır. Sizlere en güzel çözümleri sunmaya devam ettiğimiz Sandalye Gurusu farkıyla sunduğumuz modellerini inceleyerek oturma alanlarına şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.
Cafe Sedir Berjer Modelleri

Cafe Sedir Berjer Modelleri

Günümüzde koltuk sektöründe çok fazla seçenek kullanılmaya başlamıştır. Farklı özelliklere sahip yerlerde farklı özellik ve fiyatlarda koltuklar tercih edilebilmektedir. Cafe Sedir koltuk türleri de kullanışlı ve rahat koltuk türleri arasında yer alır. Ağırlıklı olarak kafe, restoran ve otel gibi alanlarda kullanılan koltuklar olarak bilinen sedir koltuk kültürümüzde eski bir yere sahiptir. Önceleri evlerde kullanılan ve bir bütün halinde olan koltuklara benzemektedir. Bu koltuk çeşitleri günümüzde geliştirilmiş ve modern bir hale kavuşturulmuştur. Rahatlık ve kullanım kolaylığı sunması ile öne çıkar.

Cafe Sedir Berjer Koltuk Özellikleri

Cafe sedir berjer koltukları ürün modellerine göre farklı özellikler ile karşımızı çıkıyor. İkili ya da üçlü koltuk şeklinde ve bir bütün halinde bulunan koltuklar oldukça rahat olarak tasarlanmaktadır. Üretiminde masif ağaç ve kontra malzemeler tercih edilmektedir. Sağlamlık ve uzun ömürlülük için tercih edilen bu malzemeler sizlere uzun süre sorun çıkartmayacaktır. Diğer koltuk çeşitlerine göre daha düşük bir profile sahip olması kullanımını kolaylaştırmaktadır. Yüksek olmayan oturma alanı kullanım noktasında rahatlık sunar. İçerisinde yine rahatlık için esnek lastik malzemeler kullanılmaktadır. İthal olan lastik ürünler koltuklara rahatlık ve sağlamlık katar. Üst kısmında bulunan döşeme ya da deri malzemeler tercihe göre değişiklik göstermektedir. Cafe sediri oturak ve sırt kısmında beş santim ile sekiz santim aralığında değişen süngerler kullanılmaktadır.

Cafe Sedir Berjer Koltuk Çeşitleri

Cafe sedirleri berjerleri kullanım amaçları ve tercihlere göre farklı çeşitlerde üretilmektedir. Standart modeller iki ya da üç kişilik olarak düz şekilde üretilmektedir. Otel lobilerinde kullanılmak üzere tasarlanan modeller yuvarlak ve bir bütün halinde tasarlanır. Kafeterya ve kantin gibi yerlerde kullanılmak için tercih edilen cafe sedir modelleri ise daha modern tasarımlara sahiptir. Sırt yaslama kısmı olmayan modeller puf şeklinde tasarıma sahiptir. Bar localarında kullanılan modeller ise genellikle u şeklinde bir tasarıma sahiptir. Bu koltuklar daha geniş ve rahat olacak şekilde tasarlanır. Bu çeşitlere ek olarak koltukların üzerindeki döşeme çeşitleri de farklılık göstermektedir. Kumaş, deri ve benzeri seçenekler ve onlarca farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

En güzel modellerle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam ettiğimiz firmamızda, yeni sezonun en çok tercih edilen ahşap sandalye modelleri ile cafenize renk katıyoruz cafe sandalye renk ve seçeneklerini değerlendirerek kararınızı verebilirsiniz.


  • Ürün: 1
  • Model: Cafe Sedir Berjer Modelleri
  • Kilo: 14.00kg
  • Ürün Ölçüleri: 120.00cm x 60.00cm x 90.00cm
  • Aynı Gün Teslim: Süper Hızlı Gönderi
  • Nakliye: 1 KALİTE
  • En Güzel: Kumaş Ve Deri
  • Sandalye Gurusu: Hızlı Teslimat
  • Ürünü Kodu: İstanbul İçi Ücretsiz Teslimat
Sandalye Gurusunuda Çok Uygun Fiyat 0
Ürün Görünümleri: 155
Kampanyalı Ürünlerimizin Bitiş Tarihi
Gün
Saat
Dakika
Saniye
6.800,00₺
10.000,00₺