Ürünler
Your Cart

Dış Mekan Sandalyeleri

Dış Mekan Sandalyeleri

Dış mekan bahçe sandalyeleri, genellikle açık hava kullanımı için tasarlanmış ve bahçelerde, teraslarda veya balkonlarda kullanılan mobilyalardır. Birçok farklı tarz ve malzemeden yapılmış bahçe dış mekan sandalyeleri bulunmaktadır. Bunlar arasında plastik, ahşap, metal veya rattan gibi malzemelerden yapılmış sandalyeler bulunabilir. dış mekan  sandalyeleri, rahat bir oturma deneyimi sunmak amacıyla ergonomik olarak tasarlanmış olabilir ve bazıları minder veya yastıklarla desteklenebilir. Ayrıca, katlanabilir veya istiflenebilir modeller de mevcuttur, böylece saklama ve taşıma kolaylığı sağlanır. Bahçe sandalyeleri, açık havada dinlenmek, yemek yemek veya misafirleri ağırlamak için kullanılabilir. Şık bir tasarıma sahip olmak için dış mekan alüminyum sandalye kategorisinde yer alan ve sezonun en göz alıcı modelleri arasına girmeyi başaran modellerimiz sizlerin ve zevklerinize seçenegini tercihleriniz arasına alabilirsiniz.  Mükemmel tasarımı ve harika renkleriyle her alana uyum sağlayan alüminyum dış mekan sandalye modelleri ile beklentilerinizin ötesinde bir şıklığa ulaşacaksınız. Dış Mekan masa sandalyeleri, kolay kurulum özelliği ve estetik duruşu ile mekanınıza renk katacak. 

En Uygun Dış Mekan Alüminyum Sandalye Modelleri ve Fiyatları

Dış Mekanlarınızın Bahçenizin şık bir tasarıma sahip olması için sizlere sunduğumuz Sandalye modelleri arasından kendi zevkinize en uygun modelleri fiyat ve ödeme kolaylıkları farkıyla değerlendirebilirsiniz. Sezonun en yeni tasarımlarından olan dış mekan modellerini incelemeden geçmeyin. 

 


Marka: Gurusu Model: Alina
Alina Dış Mekan Cafe SandalyeKolsuz, kollu, kumaş veya deri kaplamalı ya da ahşap onlarca farklı konseptte satın alabileceğiniz cafe sandalyeleri ile şık kombinler oluşturabilirsiniz. İç ve dış mekanlar için farklı türdeki materyallerden üretilen sandalyeler, aynı zamanda minimal tasarımlarla küçük ..
5.900,00₺
Marka: Gurusu Model: Bent
Bent Dış Mekan Cafe SandalyesiDış mekan bahçe sandalyeleri, genellikle açık hava kullanımı için tasarlanmış ve bahçelerde, teraslarda veya balkonlarda kullanılan mobilyalardır. Birçok farklı tarz ve malzemeden yapılmış bahçe dış mekan sandalyeleri bulunmaktadır. Bunlar arasında plastik, ahşap, metal..
3.600,00₺
Marka: Gurusu Model: bonny
Bonny Alüminyum SandalyeOtantik bir bahçeye sahip olabilmek için tasarımını da buna göre yapmak gerekir. Bonny Alüminyum Sandalye ile hayal ettiğiniz gibi bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Estetik duruşu ve farklı renk seçenekleriyle alüminyum sandalye kategorisinde kendinden en çok söz ettiren ..
4.600,00₺
Marka: Gurusu Model: Brand
Brand Dış Mekan Cafe Sandalyesi Dış mekan bahçe sandalyeleri, genellikle açık hava kullanımı için tasarlanmış ve bahçelerde, teraslarda veya balkonlarda kullanılan mobilyalardır. Birçok farklı tarz ve malzemeden yapılmış bahçe dış mekan sandalyeleri bulunmaktadır. Bunlar arasında plastik, ..
4.900,00₺
Marka: Gurusu Model: bullet
Bullet Alüminyum SandalyeOtantik bir bahçeye sahip olabilmek için tasarımını da buna göre yapmak gerekir. Bullet Alüminyum Sandalye ile hayal ettiğiniz gibi bir bahçeye sahip olabilirsiniz.  Estetik duruşu ve farklı renk seçenekleriyle alüminyum sandalye kategorisinde kendinden en çok söz ..
4.500,00₺
Marka: Gurusu Model: hevean
Hevean Alüminyum SandalyeOtantik bir bahçeye sahip olabilmek için tasarımını da buna göre yapmak gerekir. Hevean Alüminyum Sandalye ile hayal ettiğiniz gibi bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Estetik duruşu ve farklı renk seçenekleriyle alüminyum sandalye kategorisinde kendinden en çok söz ettire..
3.850,00₺
Marka: Gurusu Model: Huqqabaz
Huqqabaz Cafe Berjer Tabii, iç mekan berjer modelleri genellikle farklı tarzlar ve tasarımlarla geliyor. Klasik, modern, skandinav veya endüstriyel gibi çeşitli tarzlarda berjerler bulabilirsiniz. Renk seçenekleri, döşeme malzemeleri ve detaylar da önemli rol oynar. Eğer belirli bir tarz veya r..
5.100,00₺
Marka: Gurusu Model: Lord
Bent Dış Mekan Cafe Sandalyesi Dış mekan bahçe sandalyeleri, genellikle açık hava kullanımı için tasarlanmış ve bahçelerde, teraslarda veya balkonlarda kullanılan mobilyalardır. Birçok farklı tarz ve malzemeden yapılmış bahçe dış mekan sandalyeleri bulunmaktadır. Bunlar arasında plastik, ahşap,..
3.100,00₺
Marka: Gurusu Model: mate
Mate Alüminyum SandalyeOtantik bir bahçeye sahip olabilmek için tasarımını da buna göre yapmak gerekir. Mate Alüminyum Sandalye ile hayal ettiğiniz gibi bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Estetik duruşu ve farklı renk seçenekleriyle alüminyum sandalye kategorisinde kendinden en çok söz ettiren ve..
3.650,00₺
Marka: Gurusu Model: Mate Siyah
Mate Alüminyum Sandalye SiyahOtantik bir bahçeye sahip olabilmek için tasarımını da buna göre yapmak gerekir. Mate Siyah Alüminyum Sandalye ile hayal ettiğiniz gibi bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Estetik duruşu ve farklı renk seçenekleriyle alüminyum sandalye kategorisinde kendinden en çok söz ett..
3.650,00₺
Marka: Gurusu Model: Merlin
Merlin Dış Mekan Cafe Sandalyesi Dış mekan bahçe sandalyeleri, genellikle açık hava kullanımı için tasarlanmış ve bahçelerde, teraslarda veya balkonlarda kullanılan mobilyalardır. Birçok farklı tarz ve malzemeden yapılmış bahçe dış mekan sandalyeleri bulunmaktadır. Bunlar arasında plastik, ahşa..
4.100,00₺
Marka: Gurusu Model: netting
Netting Alüminyum SandalyeOtantik bir bahçeye sahip olabilmek için tasarımını da buna göre yapmak gerekir. Netting Alüminyum Sandalye ile hayal ettiğiniz gibi bir bahçeye sahip olabilirsiniz.  Estetik duruşu ve farklı renk seçenekleriyle alüminyum sandalye kategorisinde kendinden en çok sö..
3.750,00₺
Marka: Gurusu Model: next Fileli
Next Fileli Dış Mekan SandalyeDış mekan fileli sandalye denince tüm dünyada akla gelen ilk model Hafif, dayanıklı ve ekonomik yapısı ile kullanışlı bir ürün olan Next, iç içe istiflenebilir yapısıyla da hem nakliye hem kullanımda minimum yer kaplar.Oturum Yüksekliği  45,5 cm Oturum Derinli..
1.990,00₺
Marka: Gurusu Model: Next İroko
Next İroko Dış Mekan SandalyeAlüminyum ve iroco ahşabın somut uyumu ile Next karşınızda. Oturum minderleri için renk alternatifleri de sunan modelimiz deniz kenarı için en ideal çözümdür. Oturum Yüksekliği  46 Oturum Derinliği  46 cm Sırt Yüksekliği  46 cm Oturum Genişliği  40 cm..
4.100,00₺
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 25 (2 Sayfa)