Ürünler
Your Cart

Landmark Sandalye

Landmark Sandalye
Landmark Sandalye
Landmark Sandalye
Landmark Sandalye
Landmark Sandalye
Landmark Sandalye
Landmark Sandalye
Landmark Sandalye
Landmark Sandalye
Landmark Sandalye
Müşterilerinizin rahat etmesi biraz da cafeterya alanlarında uyguladığınız tasarımlara ve seçtiğiniz sandalye modellerine bağlıdır. Sizlere en güzel çözümleri sunmaya devam ettiğimiz Sandalye Gurusu farkıyla sunduğumuz modellerini inceleyerek oturma alanlarına şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.
Landmark Sandalye

Landmark Sandalye

Yeni tasarıma ihtiyaç duyulan tüm mekanlarda en güzel şekilde tasarım yapmak ve cafe sandalyeleri modelleri ile rahat bir oturuş sağlamak için tercihleriniz arasına olan Landmark Sandalye inceleyerek karar verip web sitemizden satın alabilirsiniz.. 

Bazı kafelerde masalar renkli olmaktadır. Bu tamamen sizlerin kafedeki duvar renklerine bağlıdır. Kafe masaları kırmızı ve daha farklı renklerde de olabilir. Bu yıl kafe masaları ve cafe sandalyeleri olarak gri renkte kare bir masa ve farklı renklerde de dört adet sandalyeler bulunmaktadır

En Güzel Cafe Sandalyeleri

Cafe sandalyeleri, masalara uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir. Cam, tahta, deri, kollu, Küba tipi, tel sandalye veya bar tipi sandalyelerle bol çeşitli ürün seçeneklerimiz mevcuttur. Her çeşit masa, sandalye ve koltuk seçeneklerimiz içinde, fiziksel sorunları olanlar da düşünülmüş, hastalık veya sorunları olanların rahat edebilecekleri modellere de yer verilmiştir. Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

En güzel modellerle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam ettiğimiz firmamızda, yeni sezonun en çok tercih edilen ahşap sandalye modelleri ile cafenize renk katıyoruz cafe sandalye renk ve seçeneklerini değerlendirerek kararınızı verebilirsiniz.


  • Ürün: 1
  • Model: landmark
  • Kilo: 18.00kg
  • Ürün Ölçüleri: 56.00cm x 61.00cm x 72.00cm
  • Aynı Gün Teslim: Süper Hızlı Gönderi
  • Nakliye: 1 KALİTE
  • En Güzel: Kumaş Ve Deri
  • Sandalye Gurusu: Hızlı Teslimat
  • Ürünü Kodu: İstanbul İçi Ücretsiz Teslimat
Sandalye Gurusunuda Çok Uygun Fiyat 0
Ürün Görünümleri: 65
9.700,00₺