Ürünler
Your Cart

Thonet Sandalye Black 003

Thonet Sandalye Black 003
Müşterilerinizin rahat etmesi biraz da cafeterya alanlarında uyguladığınız tasarımlara ve seçtiğiniz sandalye modellerine bağlıdır. Sizlere en güzel çözümleri sunmaya devam ettiğimiz Sandalye Gurusu farkıyla sunduğumuz modellerini inceleyerek oturma alanlarına şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.
Thonet Sandalye Black 003

 Wishbone Thonet Sandalye Black 003

Thonet sandalye, cafe bar restoran Dekorlarına uyumlu aynı zamanda bedeni rahatsız etmeyecek özelliktedir. Her çeşit mekanlar Modern çizgiler ve tasarımlarla birleştirdiğimiz ürünlerimiz, görsel beğeni kadar rahatlıkla da ön plana çıkmaktadır. Firmamızdaki tonet sandalye, kalitesi ve fiyatları hakkında geniş bilgiye sahip olunmak istendiğinde www.sandalyegurusu.com incelenebilir ve arzu edildiği kadar sipariş verilebilir özellik taşımaktadır. Ürünlerimiz birçok işletme için görsel bir sunum içerdiğinden, modern tarza ve çizgiye uygunluğu ile daha çok müşteri çekmeye yöneliktir. Zengin ürün çeşitlerimiz arasında seçim yapmakta zorlanan müşterilerimiz zevklerine ve mekânlarına yakışır ürünlerle her daim memnun olacaktır.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

En güzel modellerle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam ettiğimiz firmamızda, yeni sezonun en çok tercih edilen ahşap sandalye modelleri ile cafenize renk katıyoruz cafe sandalye renk ve seçeneklerini değerlendirerek kararınızı verebilirsiniz.


  • Ürün: 1
  • Model: Thonet Sandalye Black 003
  • Aynı Gün Teslim: Süper Hızlı Gönderi
  • Nakliye: 1 KALİTE
  • En Güzel: Cila Ve Renki
  • Sandalye Gurusu: 15 Günde Teslim
  • Ürünü Kodu: İstanbul İçi Ücretsiz Teslimat
Sandalye Gurusunuda Çok Uygun Fiyat 0
Ürün Görünümleri: 41
4.900,00₺