Ürünler
Your Cart

Cafe SandalyeleriCafe Sandalyeleri

Yeni tasarıma ihtiyaç duyulan tüm mekanlarda en güzel şekilde tasarım yapmak ve cafe sandalyeleri modelleri ile rahat bir oturuş sağlamak için tercihleriniz arasına olan sandalye modellerini inceleyerek karar verip web sitimizden satın alabilirsiniz.. 
Cafe sandalyeleri Modelleri Trend yaşam alanlarına sahip olabilmek, estetik açıdan en iyi tasarımları yakalamak için sezonun en güzel sandalye modelleri ile tanışın. cafe sandalye modelleri ile sunulan tasarım ve renkseçeneklerini değerlendirerek istediğiniz gibi bir ortama sahip olabilirsiniz. Beyaz, kırmızı, siyah renk seçeneklerinden birini değerlendirerek ortama en uygun tasarımları oluşturabilirsiniz.
Cafe Sandalyeleri Fiyatları 2020 yılının en güzel sandalyelerini en uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle sizlere sunduğumuz sitemizden cafe sandalye modellerini inceleyerek karar erebilirsiniz. sandalye gurusu farkı ile ayrıcalıklı kalmanın keyfini yaşayın.
Marka: Sandalye Gurusu Model: Brenza
Bronze Ahşap Cafe SandalyeAhşap cafe sandalye modelleri arasında göz kamaştıran renkleriyle kendinden söz ettiren Bronze sandalye modelleri, renkleri ve tasarımlarıyla tercih edilen modellerden biri olmaya devam ediyor.2020 sandalye modelleri ile oturum alanlarına şık bir görünüm kazandırmak için Sa..
421,20₺
Vergiler Hariç:390,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGWRZL001
Çift Renk Werzalit Cafe MasaCafe ve bar tarzı işletmelerde şüphesiz ki iç dizayn müşterileri kendine çekmektedir. Mekanın ferah ve rahat görünmesi müşterilerin en fazla ihtiyaç duydukları özelliklerdendir. Bu özellikler mekânın dizaynı ile alakalı bir durumdur. İçeride kullanılması gereken cafe masa..
810,00₺
Vergiler Hariç:750,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGEAMES001
Eames Sallanır Beyaz SandalyeBahçenizde, teras katta veya müşterilerinize sunduğunuz hoş oturma alanlarında dinlenirken huzu dolu saatler yaşamaları için sandalye modellerini tercih ederken sallanır modelleri incelemenizi öneririz. Eames sallanır sandalye modelleri, renkleri ve estetik duruşu ile be..
367,20₺
Vergiler Hariç:340,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGEAMES002
Eames Sallanır Siyah SandalyeBahçenizde, teras katta veya müşterilerinize sunduğunuz hoş oturma alanlarında dinlenirken huzu dolu saatler yaşamaları için sandalye modellerini tercih ederken sallanır modelleri incelemenizi öneririz. Eames sallanır sandalye modelleri, renkleri ve estetik duruşu ile be..
340,00₺
Vergiler Hariç:340,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGLUXS001
Lüxs Yamuk Sandalye Son zamanlarda ahşap üzerine kaplama yapılarak oluşturulan Lüxs Yamuk Sandalye günümüzde neredeyse tüm cafe ve bar işletmelerinde kullanılmaktadır. Kullanımı gayet rahat olan bu sandalyeler müşterilerin rahatlığı bakımından oldukça uygun olanlar arasında yer almaktadır. Plas..
1.242,00₺
Vergiler Hariç:1.150,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGLUXS004
Lüxs Yamuk Sandalye MaviSon zamanlarda ahşap üzerine kaplama yapılarak oluşturulan Lüxs Yamuk Sandalye mavi günümüzde neredeyse tüm cafe ve bar işletmelerinde kullanılmaktadır. Kullanımı gayet rahat olan bu sandalyeler müşterilerin rahatlığı bakımından oldukça uygun olanlar arasında yer almaktadır. ..
1.242,00₺
Vergiler Hariç:1.150,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGLUXS002
Lüxs Yamuk Sandalye SiyahSon zamanlarda ahşap üzerine kaplama yapılarak oluşturulan Lüxs Yamuk Sandalye Siyah günümüzde neredeyse tüm cafe ve bar işletmelerinde kullanılmaktadır. Kullanımı gayet rahat olan bu sandalyeler müşterilerin rahatlığı bakımından oldukça uygun olanlar arasında yer almaktadır..
1.242,00₺
Vergiler Hariç:1.150,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGLUXS003
Lüxs Yamuk Sandalye YeşilSon zamanlarda ahşap üzerine kaplama yapılarak oluşturulan Lüxs Yamuk Sandalye Yeşil günümüzde neredeyse tüm cafe ve bar işletmelerinde kullanılmaktadır. Kullanımı gayet rahat olan bu sandalyeler müşterilerin rahatlığı bakımından oldukça uygun olanlar arasında yer almaktadır..
1.242,00₺
Vergiler Hariç:1.150,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: Martina
Martina Kolçaksız SandalyeOrtamlara şık bir görünüm kazandırmak ve misafirlerini ağırlarken öz güvenli davranmak için ortamların şık bir şekilde tasarlanması gerekiyor. Sandalye Gurusu farkıyla sizlere sunduğumuz martina kolçaksız kumaş kaplı kabaralı kapitone sandalye modelleri, renkleri ve estetik..
945,00₺
Vergiler Hariç:875,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGNİVARA001
Nivara Ahşap SandalyeSandalye modelleri arasında en çok tercih edilen ve ahşap duruşu ile şık bir görünüm sunan nivara sandalye modeli, cafeterya, restaurant gibi alanlarda en güzel duruşu sergileyen modellerden biridir.Yeni sezonun trend sandalye modelleri ile  Sandalye Gurusu farkını sizlere ..
896,40₺
Vergiler Hariç:830,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGYMK001
Rose Yemek Masası SandalyesiSizlerinde bildiği üzere herkesin zevk ve renk seçimleri farklı olabilir. Her kişinin farklı zevkleri ve seçimlerine karşılık verebilmek için ürün çeşitliliklerimizi artırmak için çalıştık. Tüm müşterilerimizi geri çevirmemek için farklı farklı modellerde ve renklerde&nbs..
729,00₺ 972,00₺
Vergiler Hariç:675,00₺
Marka: Sandalye Gurusu Model: SGROSE002
Rose Yemek Masası Sandalyesi MaviSizlerinde bildiği üzere herkesin zevk ve renk seçimleri farklı olabilir. Her kişinin farklı zevkleri ve seçimlerine karşılık verebilmek için ürün çeşitliliklerimizi artırmak için çalıştık. Tüm müşterilerimizi geri çevirmemek için farklı farklı modellerde ve renklerd..
729,00₺ 972,00₺
Vergiler Hariç:675,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)